Twórcy Yanosika wprowadzają płatną aplikację

14.02.2018 16:30

Twórcy Yanosika, bezpłatnej aplikacji nawigacyjnej ostrzegającej użytkowników przed różnymi niebezpieczeństwami czyhającymi na trasie, wpadli na nowy pomysł – wymyślili abonament w wysokości 9,99 zł na miesiąc.

Twórcy Yanosika wprowadzają płatną aplikację fot. materiały prasowe

Sam Yanosik pozostanie darmowy – pojawiła się za to nowa aplikacja, nazwana YetiWay, z której korzystanie będzie już płatne.

Nowy program pełni niemal taką samą funkcję, jak Yanosik – pokazuje kierowcy informacje i ostrzeżenia o kontrolach prędkości, fotoradarach, utrudnieniach w ruchu, korkach i wypadkach. YetiWay działa tylko jako umieszczona na ekranie pływająca ikona – jest pozbawiony nie tylko reklam, ale i modułu nawigacyjnego.

Dzięki temu kierowcy mogą korzystać ze swojej ulubionej nawigacji, na przykład AutoMapy lub Google Maps, i otrzymywać informacje pozwalające im jeździć bezpieczniej.

Podawane dane pochodzą bezpośrednio od użytkowników Yanosika – YetiWay wyświetla dokładnie te same ostrzeżenia, które są widoczne dla użytkowników bezpłatnej aplikacji. Nowy program pozbawiony jest za to reklam.

Program YetiWay powstał na razie w wersji na Androida – można go pobrać ze sklepu Google Play. Trwają prace nad aplikacją na iPhone’y.

Zagłosuj

Korzystasz z Yanosika?

RadioZET.pl/MT

Oceń