Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tym małym rowerem można przejechać 40 km bez pedałowania

21.09.2018 15:35
xxx zet

Składa się do rozmiarów walizki, a można na nim przejechać na napędzie elektrycznym nawet 40 km. Oto Goclever City Rider Shift - mały rower na duże miejskie problemy.

Goclever City Rider Shift fot. materiały prasowe

25 km/h – taką prędkość maksymalną deklaruje producent elektrycznego składaka. Ma być ona osiągana dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 250 W.

Rower Goclever City Rider Shift zbudowany jest z aluminiowej, mocnej i lekkiej ramy. Z jednej strony pozwala to jeździć na rowerze osobom o pokaźniejszej posturze (do 120 kg), z drugiej – sprawia, że mimo wbudowanych akumulatorów rower waży tylko 18 kg.

Patrząc na osiągi Goclever City Rider Shift trzeba pamiętać, że dotyczą one osób lekkich – jeśli roweru dosiądzie osoba ciężka, pojazd będzie jeździł wolniej, a i nie zajedzie tak daleko.

Goclever City Rider Shift – mały elektryczny składak

Składak został wyposażony w pełne przednie i tylne oświetlenie, niezbędne do legalnego poruszania się po drogach.

- Regulacja prędkości oraz siły hamowania odbywa się przy pomocy manetek znajdujących się na kierownicy, dodatkowo, dla podwyższenia bezpieczeństwa rower posiada dwa wentylowane hamulce tarczowe (z przodu i z tyłu), które są niewrażliwe na warunki atmosferyczne (w przeciwieństwie np. do popularnych hamulców V-brake, których efektywność spada na mokrej nawierzchni) – wylicza zalety roweru producent.

goclever_city_rider_shifts_02

Mały elektryczny składak został wyceniony na 1999 zł.

Zagłosuj

Jaki rower wolisz?

RadioZET.pl/MT

Oceń