Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Agnieszka Więdłocha , Maciej Stuhr
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tym małym rowerem można przejechać 40 km bez pedałowania

21.09.2018 15:35
xxx zet

Składa się do rozmiarów walizki, a można na nim przejechać na napędzie elektrycznym nawet 40 km. Oto Goclever City Rider Shift - mały rower na duże miejskie problemy.

Goclever City Rider Shift fot. materiały prasowe

25 km/h – taką prędkość maksymalną deklaruje producent elektrycznego składaka. Ma być ona osiągana dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 250 W.

Rower Goclever City Rider Shift zbudowany jest z aluminiowej, mocnej i lekkiej ramy. Z jednej strony pozwala to jeździć na rowerze osobom o pokaźniejszej posturze (do 120 kg), z drugiej – sprawia, że mimo wbudowanych akumulatorów rower waży tylko 18 kg.

Patrząc na osiągi Goclever City Rider Shift trzeba pamiętać, że dotyczą one osób lekkich – jeśli roweru dosiądzie osoba ciężka, pojazd będzie jeździł wolniej, a i nie zajedzie tak daleko.

Goclever City Rider Shift – mały elektryczny składak

Składak został wyposażony w pełne przednie i tylne oświetlenie, niezbędne do legalnego poruszania się po drogach.

- Regulacja prędkości oraz siły hamowania odbywa się przy pomocy manetek znajdujących się na kierownicy, dodatkowo, dla podwyższenia bezpieczeństwa rower posiada dwa wentylowane hamulce tarczowe (z przodu i z tyłu), które są niewrażliwe na warunki atmosferyczne (w przeciwieństwie np. do popularnych hamulców V-brake, których efektywność spada na mokrej nawierzchni) – wylicza zalety roweru producent.

goclever_city_rider_shifts_02

Mały elektryczny składak został wyceniony na 1999 zł.

Zagłosuj

Jaki rower wolisz?

RadioZET.pl/MT

Oceń