Uber Eats dowozi posiłki w Krakowie

20.02.2018 15:01
xxx zet

„Obiadowy Uber” objął swoim działaniem Kraków – jego mieszkańcy mogą już zamawiać posiłki z dowozem pod drzwi. Wszystko bez odchodzenia od komputera.

Uber Eats Kraków fot. materiały prasowe

Uber Eats działa już w Warszawie i Poznaniu. Średni czas oczekiwania na dostarczenie posiłku wynosi około 30 minut, jednak zdarzało się, że zamawiający nie zdążył się nawet ubrać, a już słyszał pukanie do drzwi – najszybsza dostawa zajęła mniej niż 6 minut od kliknięcia przycisku „Zamawiam”.

Na start w Krakowie można wybierać w menu około 70 restauracji i barów –wraz z upływem czasu można spodziewać się, że oferta kulinarna zostanie znacznie rozszerzona, tak jak miało to miejsce w miastach, gdzie Uber Eats zawitał wcześniej.

Uber Eats – obiad z aplikacji

- Uber Eats pozwala na przeglądanie menu z lokalnych restauracji, a także zdjęć zamawianych potraw oraz zawartych w nich składników. Dzięki wykorzystaniu wielu wygodnych filtrów, aplikacja pozwala odszukać dokładnie takie danie, na które użytkownik ma w tej chwili ochotę. Osoby korzystające z aplikacji mogą również oceniać zamówione przez siebie potrawy za pomocą gwiazdek, dzięki czemu najwyżej ocenione dania będą wyświetlały się w pierwszej kolejności. Co więcej, aplikacja wykorzystuje mechanizmy z zakresu machine learning, czyli uczenia maszynowego. Na podstawie wyborów dokonywanych przez użytkownika – uczy się jego smaku rekomendując potrawy, które mogą odpowiadać jego gustom kulinarnym – zachwala swoją aplikację Uber Eats.

Etap realizacji dostawy, a nawet położenie dostawcy można monitorować w programie. Koszt dostawy wynosi 7,99 zł, niezależnie od wielkości zamówienia czy miejsca, z którego zamówiliśmy posiłek. Nie ma także limitu minimalnej kwoty zamówienia. Z aplikacji można korzystać w godzinach od 11.00 do 23.00.

Zagłosuj

Kupujesz posiłki z dostawą?

RadioZET.pl/MT

Oceń