Widzieliście już "Bohemian Rhapsody"? Ta szczekuszka śpiewa lepiej niż Freddy Mercury

20.11.2018 17:53

Viralowe wideo, na którym rzadko spotykana odmiana uroczej szczekuszki ałtajskiej (znanej też jako Pika) wykonuje dobrze znany utwór zespołu Queen podbija sieć! Zaledwie kilka godzin wystarczyło, aby liczba wyświetleń zwiększyła się o kilkadziesiąt tysięcy. Będzie hit!

Widzieliście już "Bohemian Rhapsody"? Ta szczekuszka śpiewa lepiej niż Freddy Mercury fot. YouTube

Zabawne wideo szczekuszki śpiewającej "Ay-Oh" Freddy'ego Mercurego

Jeśli zdążyliście już wybrać się do kina na filmową biografię nieodżałowanego Freddy'ego Mercurego, "Bohemian Rhapsody" pewnie już od co najmniej kliku dni słuchacie od nowa całej dyskografii Queen. To nawet doskonale się składa, że jesteście na bieżąco, bo przy okazji mamy dla was coś w podobnym klimacie. Zabawne wideo, na którym oglądamy rzadko spotykaną szczekuszkę ałtajską (niewielkie zwierzątko występuje na terenach Ameryki Północnej) podbija sieć. Szczekuszka wykonuje na nim bowiem utwór Freddy'ego "Ay-Oh"...w pewnym sensie.

Viralowe wideo podbija YouTube'a

Umieszczone na YouTube 18 listopada 2018 roku zabawne wideo ma już na koncie ponad 345 tys. wyświetleń. Co ciekawe, wystarczyły zaledwie niespełna 4 godziny, aby ich liczba zwiększyła się po ponad 35 tys. Czujemy, że to będzie następny viral! Musicie przyznać, autor wideo ma oko do synchronizacji. 

RadioZET.pl/źródło:Mashable/AG

Oceń