Wiemy, kiedy Apple zapowie nowe iPhone'y

29.08.2017 11:10

Apple może zapowiedzieć na wrześniowej konferencji aż 3 nowe modele iPhone'ów.

Wiemy, kiedy Apple zapowie nowe iPhone'y

Według informacji, do których dotarł Wall Street Journal, już 12 września Apple zorganizuje kolejną konferencję, na której zostaną zaprezentowane nowe urządzenia firmy.

We wrześniu Apple zawsze zapowiada nowy model iPhone'a i tym razem spodziewamy się, że nie będzie inaczej. Różnicą może być jednak to, że firma najprawdopodobniej zapowie nie 2 nowe modele tego sprzętu - ze standardowym i większym ekranem (iPhone 7S i iPhone 7S Plus), lecz również specjalny, jubileuszowy model iPhone'a.

Apple nie potrafi już tak dobrze trzymać w tajemnicy informacji o swoich nowych produktach. Do sieci wyciekło już również nagranie z testów prototypów nowych modeli sprzętu z hali produkcyjnej.

Wspomniany jubileuszowy model iPhone'a może być jednym z najdroższych smartfonów na rynku - jego cena może zaczynać się od 999 dolarów.

Firma obchodzi w tym roku 10-lecie istnienia iPhone'a. Dokładnie 29 czerwca 2007 roku na rynku zadebiutowało to przełomowe urządzenie z dotykowym ekranem. Możemy w związku z tym spodziewać się, że Apple przygotuje z tej okazji coś specjalnego - a może to być jubileuszowy model iPhone'a. Tak jak w przypadku iPhone'a SE lub iPhone'a 5C, urządzenie łamałoby dotychczasową linię wydawniczą nowych smartfonów i istniałoby na rynku obok głównego modelu iPhone'a. Jak więc będzie się nazywać? Jeśli chcecie wziąć udział w naszej zabawie na wybranie nazwy następnego modelu iPhone'a - zapraszamy do sondy poniżej.

Zagłosuj

Jak będzie nazywać się jubileuszowy iPhone?

RadioZet.pl/AM

Oceń