Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski , Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wiemy, kiedy w Pokemon GO pojawią się legendarne pokemony

23.05.2017 15:37

To już niemal oficjalne – w wakacje przy odrobinie szczęścia będzie można uzupełnić brakujące wpisy w Pokedeksie. W Pokemon GO mają pojawić się legendarne stworki.

Wiemy, kiedy w Pokemon GO pojawią się legendarne pokemony fot. kadr z wideo

Informacja pochodzi wprost od Niantic, twórców bijącej popularności gry mobilnej. Podczas odbierania nagrody Webby za najlepszy tytuł na smartfony padły słowa, które podekscytowały fanów gry.

- To lato będzie legendarne – powiedział Archit Bhargava z nieukrywanym uśmiechem. Można się spodziewać, że legendy pojawią się w grze podczas lipcowego świętowania pierwszej rocznicy Pokemon GO.

Niantic od początku zapowiada wprowadzenie do gry wielu nowości – użytkownicy czekają między innymi na obiecane walki bezpośrednio między trenerami czy możliwość wymieniania się pokemonami.

Nie wiadomo jeszcze, czy zobaczymy wszystkie legendarne stworki pierwszej i drugiej generacji i czy będą występować wszędzie na świecie. Możliwe, że będzie można je zdobyć uczestnicząc w oficjalnym wydarzeniu, podobnym do znanych z Ingressa (pierwszej gry mobilnej Niantic) anomalii.

Zagłosuj

Którego legendarnego pokemona chcielibyście złapać najbardziej?

RadioZET.pl

Oceń