Teraz gramy

Wirtualny spacer po tunelu firmy Elona Muska. Tak wygląda transport przyszłości!

06.11.2018 16:55

Elon Musk podzielił się na Twitterze nagraniem z przejażdżki pierwszym tunelem zbudowanym przez jedną z jego firm, Boring Company. Znajdujący się pod Los Angeles tunel miliarder nazwał tylko „niepokojąco długim”. Uwaga, to trzeba zobaczyć samemu!

Wirtualny spacer po tunelu firmy Elona Muska. Tak wygląda transport przyszłości! fot. Twitter/Elon Musk

Elon Musk pokazał nagranie z gigantycznego tunelu

Już 10 grudnia 2018 roku transport przyszłości ma zacząć działać. Boring Company, jedna z firm należących do Elona Muska, zbudowała w tym celu gigantyczny tunel ciągnący się w pod powierzchnią Los Angeles. Musk podzielił się na Twitterze nagraniem z przejażdżki prawie 4-kilometrowym odcinkiem. Uwaga, nie dla osób podatnych na zawroty głowy!

Boring Company przetestuje możliwości tunelu już w grudniu

To pierwsza okazja, aby zobaczyć tunel – o tym, czy stanie się początkiem nowej ery w transporcie, będziemy mogli przekonać się już wkrótce. Projekt szybkiej kolei nowej generacji jak dotąd był owiany tajemnicą. Teraz podobno już w grudniu zobaczymy, jak idea Hyperloop wchodzi w życie. System rozbudowanych podziemnych tuneli z tysiącami punktów przesiadkowych wydaje się celem, do którego firma Elona Muska chce konsekwentnie dążyć.

RadioZET.pl/źródło:Futurism/AG

Oceń