Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wyciekł zwiastun Battlefront II - będzie w grze "moc"?

12.04.2017 11:17

Wyciek zwiastuna Star Wars: Battlefront II zniszczył nieco niespodziankę, lecz liczba informacji w nim zawarta daje nadzieje na naprawdę dobrą produkcję.

Wyciekł zwiastun Battlefront II - będzie w grze "moc"? fot. EA / DICE
Zagłosuj

Grałeś w grę z serii Battlefront?

Pierwszy Battlefront (a raczej Star Wars: Battlefront robione przez EA), to remake serii gier tworzonych w czasach konsoli PlayStation 2. Electronic Arts z okazji nowo powstających filmów z tego uniwersum, postanowiło wskrzesić markę i wykorzystując doświadczenie twórców marki Battlefield - stworzyło nowe i unikalne podejście do gry wojennej w świecie Gwiezdnych Wojen.

 

Z 30-sekundowej zajawki dowiemy się, że druga część Battlefronta pozwoli nam rozegrać bitwy z wszystkich okresów sagi Star Wars. Odegramy dzięki temu nie tylko klasyczne bitwy znane z oryginalnej trylogii Georga Lucasa, lecz również staniemy do walki z Darthem Maulem lub wcielimy się w jednego z bohaterów obecnej trylogii - Kylo Rena, Rey czy Finna.

Zwiastun również zapowiada kampanię fabularną (pierwsza część stawiała jedynie na rozgrywkę wieloosobową). Najprawdopodobniej wcielimy się w niej w jednego z żołnierzy Imperium, walczącego by pomścić śmierć Imperatora. Będzie ciekawie. Na więcej szczegółów będziemy musieli poczekać do oficjalnej zapowiedzi, która powinna mieć miejsce już za kilka dni.

RadioZet.pl/AM

Oceń