Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Hubert Radzikowski
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wypłaciłeś już gotówkę na weekend? Banki zapowiadają przerwy techniczne

14.06.2018 13:21
xxx zet

Dwa banki zapowiadają kolejne prace konserwacyjne i informatyczne na nadchodzący weekend. Na utrudnienia lepiej przygotować się już dziś! Czekają nas m.in. problemy z wypłatami z bankomatów, dostępem do bankowości mobilnej i internetowej oraz płatnościami kartą.

Wypłaciłeś już gotówkę na weekend? Banki zapowiadają przerwy techniczne fot. Pixabay

Weekendowe przerwy techniczne w bankach

Ostatni tydzień obfitował w mocne wrażenia dla klientów mBanku, w którym doszło do wycieku danych. Teraz sytuacja ma już jednak być pod kontrolą. Sukces w walce z problemami technicznymi ogłosił też ING Bank Śląski. Koniec przedłużających się awarii w jednych placówkach nie oznacza jednak braku kłopotów w innych. Dlatego klientów banku PKO oraz BZ WBK uprzedzamy – wasze banki zapowiedziały ważne prace konserwacyjne na nadchodzące dni.

PKO planuje prace modernizacyjne

W związku z przeprowadzanymi przez PKO Bank Polski pracami modernizacyjnymi w niedzielę, 17 czerwca, od godz. 00:00 do godz. 13:00 nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO i iPKO biznes oraz z płatności w sklepach internetowych za pomocą usługi „Płacę z iPKO”. Klientom banku radzimy więc załatwić zaległe zakupy jeszcze przed nadchodzącym weekendem

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

Kolejny bank dołącza do płatności BLIK-iem

Klient wygrał z bankiem sprawę o kredyt frankowy

BZ WBK przeprowadzi prace konserwacyjne w poniedziałek, 18 czerwca

Na poniedziałkowe utrudnienia powinni przygotować się klienci BZ WBK. Z uwagi na planowane prace konserwacyjne w banku w poniedziałek, 18 czerwca, w godzinach 3:00-6:00 wystąpią przerwy w obsłudze kart i bankomatów. O odpowiedni zapas gotówki lepiej więc zatroszczyć się odpowiednio wcześniej.

MAMY TEŻ DLA CIEBIE:

Ponad połowa małych i średnich firm korzysta z kredytów

Jak wygląda rozmowa z chatbotem banku? Ten klient się trochę zirytował...

Klienci pięciu największych banków zagrożeni. Nowy wirus

Oceń