Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Aga Kołodziejska
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wyprzedaż smartfonów w Biedronce. Tak tanio jeszcze nie było

26.07.2017 12:02

Wystarczy 150 zł, żeby kupić sobie telefon z Androidem, a dorzucając 100 zł można mieć lepszy model z metalową obudową. 27 lipca 2017 rusza wyprzedaż smartfonów z Biedronki.

Wyprzedaż smartfonów w Biedronce. Tak tanio jeszcze nie było fot. materiały prasowe

Ceny zostały obniżone w przypadku 3 modeli telefonów– obniżki wahają się od 17 do 25%. Najmocniejszy, umieszczony w metalowej obudowie myPhone Q-Smart Black Edition można kupić za 249 zł – to o 50 zł mniej, niż wynosi cena regularna.

Smartfonowi przyjrzeliśmy się dokładnie i wypunktowaliśmy jego zalety i wady – po zapoznaniu się z naszą opinią będziecie wiedzieć, czy warto skorzystać z okazji i go kupić.

fot. zrzut ekranu

Tylko 149 zł (to kwota niemal o połowę niższa, niż trzeba zapłacić za odświeżoną Nokię 3310, która jest przecież zwykłym telefonem) trzeba zapłacić za smartfon myPhone C-Smart Pix.

Ocena możliwości modelu zdradza jednak, że jest on trapiony dość istotnymi ograniczeniami – rozważają kupienie go na wyprzedaży warto sprawdzić, czy nie będą one nam przeszkadzać w codziennym użytkowaniu.

Trzecim z objętych obniżką modeli jest myPhone Flip 3 - za ten telefon z klapką zapłacimy 99 zł zamiast 129 zł.

Przy okazji wizyty w Biedronce warto także sprawdzić sprzedawany za 599 zł komputer przenośny Kiano SlimNote 14.2 – jest lekki i smukły i ma tylko jedną wadę, która nie wszystkim jednak będzie przeszkadzać.

Zagłosuj

Skorzystacie z wyprzedaży?

RadioZET.pl/MT

Oceń