Wyśmiali fanatyzm miłośników Apple. Kolejki do fałszywego sklepu w windzie

03.11.2017 11:15
xxx zet

Wielbiciele iPhone'ów są w stanie zrobić naprawdę dużo, żeby dostać nowy model szybciej niż inni. W USA na porządku dziennym są kolejki ustawiające się przed premierą do salonów Apple. Wykorzystali to żartownisie - do zaimprowizowanego przez nich fałszywego sklepu próbowały dostać się całe tłumy.

Wyśmiali fanatyzm miłośników Apple. Kolejki do fałszywego sklepu w windzie fot. kadr z wideo

Pojawienie się nowej placówki Apple w Nowym Jorku wywołało sensację - tym bardziej, że wszystko wskazywało na to, że na dzień przed oficjalną premierą można w nim kupić iPhone'a X. Na punkcie tego smartfona Amerykanie dostali prawdziwego bzika - nowe egzemplarze odsprzedawane są w internecie nawet po 20 000 dolarów.

W żarcie wzięło udział ponad 50 osób. Zdecydowana w nich ustawiła się w symulowanej kolejce do windy obsługującej stację metra - naklejono na nią duże logo Apple, a do środka zapraszały osoby ubrane w uniformy Apple.

Osoby, które wjeżdżały na peron po kilkunastu chwilach wracały niosąc białą torebkę zakupową - w niej miał znajdować się pożądany przez wszystkich iPhone X. Pierwotna kolejka zaczęła się błyskawicznie rozrastać.

Wiarygodności żartowi dodawał fakt, że najsłynniejszy w Nowym Jorku sklep Apple, znajdujący się w charakterystycznym, przeszkolonym budynku, poddawany jest remontowi. Sklep na stacji metra miał być tymczasowym zastępstwem.

Zagłosuj

Chciałbyś mieć iPhone'a X?

RadioZET.pl/MT

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń