Wyzwał ojca dziewczyny na pojedynek w grze. Wynik zaskoczył wszystkich

19.12.2017 15:28

To był niemal genialny pomysł na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia – młody mężczyzna po dowiedzeniu się, że ojciec jego wybranki lubi tę samą grę, zaproponował pojedynek. Nic nie poszło tak, jak planowano.

Wyzwał ojca dziewczyny na pojedynek w grze. Wynik zaskoczył wszystkich fot. materiały prasowe

Sytuacja miała miejsce w Japonii i była relacjonowana niemal na żywo przez rozbawionego ojca. Chłopak jego córki, zaproszony po raz pierwszy na obiad, okazał się być fanem gry Guilty Gear.

To bijatyka, w której gracze mierzą się ze sobą w bezpośredniej walce. Dyskusja mogła zakończyć się więc tylko w jeden sposób – wyzwaniem na pojedynek.

Ojciec miał dla młodzieniaszka niespodziankę – po wymknięciu się na chwilę do łazienki napisał, że zamierza ukarać gościa za zuchwałość. W zanadrzu miał nie lada asa – doświadczenie. Jak wyznał, grał w Guilty Gear od czasu pojawienia się pierwszej części cyklu.

W starciu górą okazał się być ojciec dziewczyny – zakończyło się wynikiem 10:6 dla gospodarza domu. Wygrany uczcił zwycięstwo tweetem, w którym stwierdził, że przegrana oznacza, że młodzieniec nie może być już chłopakiem jego córki.

To stwierdzenie najwyraźniej nie spodobało się reszcie rodziny, gdyż ostatecznie to ojciec musiał pogodzić się z ignorowaniem i wyrzuceniem (tylko chwilowym) z domu – karą był między innymi brak obiadu.

Ojciec nie składał początkowo broni – oznajmił w internecie, że tak naprawdę jest w rodzinie najgorszy, jeśli chodzi o granie w Guilty Gear, skoro więc chłopak córki nie potrafi pokonać nawet jego, to w jego domu nie ma dla niego miejsca.

Nie wiadomo, jak skończył się konflikt i czy doszło do rewanżu.

Zagłosuj

Stanąłbyś do takiego pojedynku?

RadioZET.pl/MT

Oceń