Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Zakupy online już w Biedronce i Lidlu. Sklepy o tym nie wiedzą

11.04.2017 10:51

Zamiast marnować czas na dotarcie i powrót do sklepu oraz czekanie w kolejce do kasy można teraz robić zakupy w Biedronce i Lidlu przez internet. Zamówienie może do nas dotrzeć nawet w przeciągu godziny.

Zakupy online już w Biedronce i Lidlu. Sklepy o tym nie wiedzą fot. materiały prasowe

Dostawa nie jest realizowana przez sklepy, lecz przez szoperów, którzy w naszym imieniu pofatygują się po produkty, a potem dostarczą je pod wskazany adres. Zakupy robią w naszym imieniu głównie studenci.

Zamówienie składane jest na stronie szopi.pl – po wskazaniu swojej lokalizacji (usługa działa na razie w Krakowie i Warszawie) strona pokazuje listę dostępnych, znajdujących się w pobliżu sklepów. Po wybraniu jednego z nich dostajemy dostęp do katalogu produktów z aktualnymi cenami.

fot. zrzut ekranu

Koszt dostawy to w większości przypadków 9,90 zł, a maksymalnie 14,90 zł. W dużej części obsługiwanych sklepów zamówienie zostanie dostarczone za darmo, jeśli jego wartość przekroczy 300 zł.

W planach jest wprowadzenie zakupów online w Biedronce i Lidlu we Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście.

Być może korzystanie z szoperów to sposób na skorzystanie z atrakcyjnych promocji - zamiast martwić się w pracy, że nie zdążymy kupić taniej płyty winylowej ulubionego wykonawcy, spóźnimy się z polowaniem na grę z wyprzedaży bądź koło nosa przejdzie nam okazja w postaci nowego laptopa za 599 zł, można będzie zlecić dostarczenie produktu z promocji wprost do rąk własnych.

Zagłosuj

Jak wolicie robić zakupy?

RadioZET.pl/MT

Oceń