Zdjęcia Samsunga S9 wyciekły przez aktualizację aplikacji

20.12.2017 11:51

Tak będzie wyglądać następny flagowiec koreańskiej firmy.

Zdjęcia Samsunga S9 wyciekły przez aktualizację aplikacji fot. onleaks

Czy doczekamy jeszcze jakiejś tajemnicy przed tym zanim Samsung Galaxy S9 zostanie faktycznie ogłoszony? Kolejny "teaser" swojego następnego urządzenia firma zawarła w aplikacji Soundcamp dostępnej w Google Play.

Wprowadzona aktualizacja aplikacji podmieniła grafiki urządzenia na którym aplikacja jest prezentowana i nie jest to teraz Galaxy S8. Czy jest to więc S9? To wielce prawdopodobne!

Na przedstawionych grafikach zobaczymy przód zupełnie nowego urządzenia - Galaxy S9 mógłby więc posiadać bardzo wąskie ramki nad i pod wyświetlaczem. Urządzenie ponownie wykorzystywałoby zaokrąglony na lewej i prawej krawędzi smartfona (patrząc na pionowe ustawienie urządzenia) ekran w technologii Infinity Display.

Telefon może posiadać również mocno zminiaturyzowane układy czujników światła i przednią kamerkę. Koreański producent zapewne zastosował tu nowsze i mniejsze sensory, które raczej są lepsze od poprzednich.

Prócz tego Galaxy S9 będzie działać w oparciu o najnowszy i najwydajniejszy na rynku układ Snapdragon 845, a na pokładzie znajdziemy oczywiście najnowszą wersję Androida - 8.1 Oreo.

Oficjalnie Galaxy S9 może zostać zapowiedziany już podczas targów CES 2018, które odbywają się w dniach 9 - 12 stycznia.

RadioZet.pl/AM

Oceń