iPhone SE2 - nowe informacje o "skromniejszym" urządzeniu Apple

11.01.2018 15:26

Klienci, których nie przekonały do siebie nowe kształty i rozmiary coraz większych iPhone'ów, w końcu będą mogli kupić sprzęt na jaki czekali. Wielkimi krokami zbliżająca się premiera następnego modelu iPhone'a SE daje podgląd na jego specyfikację.

iPhone SE2 - nowe informacje o "skromniejszym" urządzeniu Apple fot. Apple

Do sieci trafiają kolejne wycieki dotyczące iPhone'a SE2. Firma najwyraźniej nie zamierza porzucić na lodzie osób, które lubią mniejsze iPhone'y, a więc przygotowuje dla nich mocno odświeżoną i usprawnioną konfigurację sprzętową.

Sercem iPhone'a SE2 ma być układ A10, a więc ten sam wydajny procesor, który znalazł się w iPhonie 8. Kolejną nowością nowego modelu miałaby zostać wymiana metalowych plecków smartfona na szklaną taflę. Pozwoliłoby to na zastosowanie technologii bezprzewodowego ładowania, które Apple wprowadziło w zeszłorocznej linii swoich mobilnych urządzeń.

iPhone SE2 może wciąż posiadać równie mały ekran, co poprzednik. 4" jednostka jest według wielu uważana za idealną, a więc zmiana jej na ekran o większej przekątnej, mogłaby zaburzyć ideę, dzięki której w ogóle powstał iPhone SE.

Oczywiście urządzenie skorzysta też z nowego układu aparatów. W połączeniu z algorytmami przetwarzania obrazu wdrożonymi z nową wersją iOS, dla wielu osób urządzenie z powadzeniem zastąpi więc klasyczny aparat.

Kiedy można spodziewać się zapowiedzi iPhone'a SE2? Już na początku lutego Apple może nas zaskoczyć oficjalną prezentacją urządzenia.

Zagłosuj

Które wzornictwo iPhone'ów bardziej Ci się podoba?

RadioZet.pl/AM

Oceń