Słuchaj
Michał Korościel, Damian Michałowski
Michał Korościel, Damian Michałowski
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik, Kamil Nosel
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

iPhone X już dostępny w przedsprzedaży u polskich operatorów. Jaka cena?

30.10.2017 12:20

Jubileuszowy model iPhone będzie najdroższym iPhonem w historii i jednym z najdroższych smartfonów na rynku. Ceny u polskich operatorów w związku z tym raczej nie zachwycą większości Polaków.

iPhone X już dostępny w przedsprzedaży u polskich operatorów. Jaka cena? fot. Apple

Trzej polscy operatorzy - Orange, Play i T-Mobile już posiadają w swojej ofercie cennik nowego modelu iPhone'a. Ile przyjdzie nam zapłacić za najnowsze urządzenie Apple w abonamencie?

iPhone X w Orange

orange

Jeśli nie chcemy wydawać wiele na samo urządzenie na tzw. start, to powinniśmy zastanowić się nad ofertą w Orange.

Podpisując umowę za 249,99 złotych miesięcznie (w tym 69,99 za abonament i 180 zł raty za urządzenie), za iPhone'a X w wersji z 64 GB pamięci zapłacimy 199 złotych (umowa na 2 lata).

iPhone X w Play

play

W Play iPhone X (wersja 64 GB) dostępny jest w najniższej cenie od 1079 złotych przy abonamencie wynoszącym 250 zł miesięcznie (umowa na 2 lata).

Jeśli jesteśmy klientami Play dla firm, zapłacimy z kolei za iPhone'a X (wersja 64 GB) 929 złotych, a abonament będzie wynosić 190 złotych.

iPhone X w T-Mobile

tmobile

Najniższa kwota, za jaką możemy kupić iPhone'a X w T-Mobile, to 1129 zł przy abonamencie za 180 zł miesięcznie (24 miesiące abonamentu i 36 rat).

Firmy z kolei posiadają urządzenie w znacznie niższej cenie - 8,99 zł na start, lecz abonament 199,99 zł miesięcznie obowiązywać będzie przez okres 3 lat.

W oficjalnej dystrybucji iPhone'a X w wersji z 64 GB pamięci wewnętrznej kosztuje 4979 złotych. Jeśli więc weźmiemy pod uwagę tę cenę, to ceny u polskich operatorów wcale nie są przesadzone.

Zagłosuj

Nowe telefony zwykle kupujesz:

RadioZet.pl/AM

Co wiesz o telefonii? Sprawdź swoją wiedzę w naszym Quizie:

Oceń