myPhone Q-Smart III Plus z Biedronki. Dobry pomysł na szybki prezent?

21.12.2017 17:40

Do Biedronki trafił najnowszy model smartfona myPhone - Q-Smart III Plus. Komu spodoba się kosztujący 399 zł telefon?

myPhone Q-Smart III Plus z Biedronki. Dobry pomysł na szybki prezent? fot. RadioZET.pl/MT

Smartfon myPhone Q-Smart III Plus jest duzym telefonem – jego ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1280x720 punktów, ma przekątną 5,5 cala.

Został wykonany w technologii IPS, dzięki czemu kolory są żywe i nie ulegają zniekształceniom barwnym podczas oglądania pod większymi kontami. Ekran myPhone Q-Smart III Plus to silna strona urządzenia – obsługa telefonu za jego pomocą jest prosta dzięki dużym i czytelnym ikonkom i napisom.

Dobre wrażenie robi także główna kamera 8 Mpix – robione za jej pomocą zdjęcia są ostre i wyraźne, dzięki czemu telefon bez przeszkód może pełnić funkcję podstawowego aparatu podczas wyjazdów czy rodzinnych spotkań.

Model myPhone Q-Smart III Plus został wyposażony w 2 GB pamięci RAM, co gwarantuje wygodną pracę z systemem i kilkoma uruchomionymi jednocześnie aplikacjami. Przełączanie się między programami nie będzie w większości przypadków powodować uruchamiania się ich od nowa.

fot. RadioZET.pl/MT

Na pliki użytkownika – zdjęcia, filmy, instalowane aplikacje – dostępne jest około 10 GB (z 16 GB wbudowanej pamięci, resztę zajmuje Android 7.0 Nougat). Dzięki zastosowaniu czystej wersji systemu Google smartfon działa szybko i płynnie.

W myPhone Q-Smart III Plus zastosowano czterordzeniowy procesor o zegarze maksymalnym 1,3 GHz – jest on wystarczająco wydajny do codziennej pracy oraz korzystania z multimediów, dla części gier (szczególnie tych nowszych) może się jednak okazać zbyt wolny.

Smartfon łączy się z siecią w standardzie 3G – producent nie zdecydował się na zastosowanie modułu LTE, dzięki czemu możliwe jest zaproponowanie niskiej ceny.

myPhone Q-Smart III Plus – kto ucieszy się z tego smartfona?

Kozstujący 399 zł myPhone Q-Smart III Plus to bardzo dobry telefon do utrzymywania kontaktu z rodziną lub znajomymi. Duży ekran sprawia, że będzie wygodny w użytkowaniu także dla starszych osób. Jako prezent dla rodziców czy dziadków będzie idealny.

Mniej zadowoleni będą z modelu myPhone Q-Smart III Plus gracze – wydajność graficzna telefonu daje się we znaki nawet w mniej wymagających tytułach, takich jak Pokemon GO.

RadioZET.pl/MT

Oceń