Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

10 tys. zł pensji i przeprowadzka do Dubaju. Emirates szuka pracowników w Polsce

10.09.2018 14:30

Najbardziej luksusowa linia lotnicza na świecie poszukuje kandydatów z Polski, którzy chcą dołączyć do jej międzynarodowej załogi. Dubajski przewoźnik zorganizuje spotkania rekrutacyjne w Warszawie i Gdańsku jeszcze w tym miesiącu. 

Emirates fot. Pixabay

Linia lotnicza Emirates planuje w najbliższym czasie uruchomić kolejne trasy w siatce lotów oraz włączyć do floty nowe maszyny. W związku z tym potrzebuje nowych członków załogi pokładowej - zarówno kobiet, jak i mężczyzn. 

Wysoka pensja, zakwaterowanie i zniżki

Zatrudnione do Emirates osoby otrzymają pełny pakiet pracowniczy, na który składa się wiele dodatkowych świadczeń. Jakich? Wynagrodzenie wolne od podatku, zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, darmowy dojazd do/z pracy oraz opiekę lekarską i stomatologiczną. Oprócz tego pracownicy luksusowego przewoźnika otrzymują zniżki do centrów handlowych i punktów rekreacyjnych oraz ulgi na bilety dla rodzin i przyjaciół. Na stronie przewoźnika można też znaleźć informację na temat pensji - miesięczna wynagrodzenie ma wynosić średnio 9500 AED, czyli ponad 9600 złotych. 

Jakie kryteria muszą spełnić kandydaci, aby zdobyć wymarzoną "pracę w przestworzach"? Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone 21 lat oraz odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm. Konieczna jest również ukończona szkoła średnia oraz biegła znajomość języka angielskiego. Niezwykle istotne jest też pozytywne nastawienie i sprawność fizyczna.

Emirates: rekrutacje w Polsce we wrześniu

Dubajska linia lotnicza planuje zorganizować spotkania rekrutacyjne jeszcze w tym miesiącu. Pierwsze rozmowy o pracę w Emirates odbędą się 20 września o godz. 8.00 w warszawskim hotelu InterContinental (ul. Emilii Plater 49). Kolejne jest zaplanowane na 23 września, godz. 8.00 w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto (przy ul. Jana Heweliusza 22).

Kandydaci, którzy chcą rozpocząć swoją karierę w linii lotniczej, powinni przyjść na dni otwarte z wydrukowanym CV w języku angielskim i aktualnym zdjęciem. W czasie spotkania rekrutacyjnego będą musieli rozwiązać test językowy oraz odbyć rozmowę w j. angielskim podczas zadań grupowych. Wcześniejsza rejestracja online nie jest wymagana. 

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi