Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Airbnb rozszerza swoją ofertę. Będzie sprzedawać "wycieczki pełne przygód"

14.06.2019 11:20

Adventure Airbnb - to nowa usługa oferowana przez znany serwis internetowy oferujący tani wynajem apartamentów. Oferta, obejmująca ponad 200 wycieczek, jest skierowana przede wszystkim do miłośników przygód i ekstremalnych przeżyć. Do wyboru m.in. trekking śladami lwów, szukanie śladów UFO czy kemping na zboczu klifu.  

Safari fot. Shutterstock

Airbnb rozszerza swoją ofertę i tworzy kolejną platformę – Adventures. Zainteresowani będą mogli skorzystać z zindywidualizowanych, kilkudniowych wypraw dla ludzi poszukujących emocjonujących przeżyć. Porzuć utarte szlaki i przeżyj niezwykłe wyprawy na całym świecie. Te wycieczki dla małych grup trwają od 2 do 10 dni. Zakwaterowanie, posiłki i zajęcia są wliczone w cenę – już od 99 USD  napisano na stronie. 

Airbnb: wycieczki szyte na miarę

Jakie wycieczki można odnaleźć w ofercie Airbnb Adventures? Na przykład 5-dniowy trekking śladami dzikich zwierząt z wojownikami z plemienia Samburu w Kenii (od 1939 zł od osoby), kemping na zboczu klifu w stanie Kolorado (1000 dolarów od osoby), 5-dniową wyprawę na Madagaskar (11 611 zł od osoby) albo 7-dniową wycieczkę na Wyspy Wielkanocne (10440 PLN od osoby). Wszystkie wyprawy są prowadzone przez miejscowych touroperatorów.

Airbnb Adventures fot. airbnb.pl/experiences

W cenę wycieczki wliczone są jedzenie, noclegi i różnorodne aktywności. Za koszty transportu, czyli bilety lotnicze, trzeba zapłacić z własnej kieszeni. 

Łącznie serwis Airbnb, w ramach platformy Adventures, na początek zaoferuje 200 wycieczek w 40 krajach świata.

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń