Aż 21 nowych tras w ofercie Ryanair. Przewoźnik rozpoczął współpracę z linią Air Malta

22.08.2018 11:27

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o podjęciu współpracy z Air Malta. Dzięki temu pasażerowie Ryanaira będą mogli dokonywać rezerwacji lotów liniami Air Malta na stronie internetowej irlandzkiego przewoźnika. 

Ryanair fot. Pixabay

Irlandzki przewoźnik ogłosił we wtorek podjęcie współpracy z linią Air Malta. Na stronie internetowej Ryanaira znalazło się 21 tras maltańskiej linii do 8 krajów w Europie, Azji i Afryce, w tym do Moskwy oraz do Tunisu.

Ryanair sprzedaje bilety linii Air Malta 

Co daje daje taka współpraca obu przewoźnikom? Air Malta zyskuje większą ekspozycję i szansę na nowych klientów, bo strona Ryanaira odwiedzana jest przez ponad 50 mln unikalnych użytkowników miesięcznie. Z kolei Ryanair ma pobierać prowizję od każdego biletu na lot Air Malta sprzedany za pośrednictwem tej strony.

Jak powiedział na Malcie David O’Brien, Chief Commercial Officer Ryanair:

- Z przyjemnością ogłaszamy ekscytującą współpracę z Air Malta, która pozwali 139 milionom pasażerów Ryanaira dokonać rezerwacji lotów liniami Air Malta na stronie internetowej Ryanair.com. Wśród 21 nowych tras znalazły się m. in. loty do Izraela, Maroka, Rosji, Szwajcarii, Tunezji i na Ukrainę. Łącznie na największej stronie internetowej wśród przewoźników lotniczych na świecie - www.ryanair.com dostępnych jest ponad 300 destynacji. 

Irlandzki przewoźnik jest bardzo zainteresowany połączeniami transferowymi oferowanymi przez linię Air Malta, bowiem ta ma solidną siatkę połączeń w Afryce Północnej i planuje otwierać kolejne połączenia w tym regionie. Jest to więc miejsce, gdzie (wyłączając Maroko) Ryanair jest praktycznie nieobecny.

Z okazji ogłoszenia nowego partnerstwa linia wprowadziła do sprzedaży bilety na podróż we wrześniu i październiku już od 65 zł. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są do czwartku (23 sierpnia) do północy.

Przeczytaj także: 

Wizzair uruchomił w tym miesiącu siedem nowych tras

• Ryanair: wyższe opłaty za rezerwację miejsc w samolocie 

Źródło: fly4free.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi