Bójka przed fontanną w Rzymie. Poszło o... miejsce do zrobienia selfie

13.08.2018 11:17

Kłótnia dwóch turystek o najlepsze miejsce przed Fontanną di Trevi w Rzymie przerodziła się w 8-osobową bijatykę. Wymagana była interwencja policji. 

Fontanna di Trevi fot. Pixabay

Fontanna di Trevi to jedna z największych atrakcji turystycznych w Rzymie. Nic dziwnego, że w "czasach selfie” przed tym miejscem ustawiają się kolejki chętnych do zrobienia sobie wymarzonego zdjęcia. Najwięcej osób przed tą słynną atrakcją gromadzi się codziennie przed zachodem słońca, kiedy oświetlona fontanna prezentuje się jeszcze piękniej. 

Awantura o selfie przed Fontanną di Trevi

Choć kolejki turystów przed zabytkami czy atrakcjami są codziennością w popularnych turystycznie miejscach, tym razem doszło do prawdziwej walki o miejsce do zdjęcia. Zaczęło się od kłótni pomiędzy 19-letnią turystką z Holandii i 44-letnią Amerykanką pochodzącą z Włoch. Obie chciały zrobić sobie selfie dokładnie w tym samym punkcie i nie chciały na fotografii żadnych niepożądanych osób. Kiedy zabrakło argumentów słownych, kłótnia przerodziła się w bójkę, do której dołączyły rodziny obu kobiet. Walczących próbowali rozdzielić stacjonujący w pobliżu policjanci, jednak po kilku minutach walkę wznowiono. Dopiero sprowadzone posiłki umożliwiły stróżom prawa opanowanie sytuacji.

Źródło: wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi