Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Chorwacja za 25 zł miesięcznie? W Polsce ruszyła nowa platforma

24.06.2019 12:08

Niewielkie comiesięczne opłaty zamiast jednorazowego wydatku wakacyjnego? To możliwe dzięki polskiej wersji platformy Flymble, która umożliwia zakup biletów lotniczych na raty. Podróżni mogą teraz spełnić najśmielsze plany urlopowe bez obawy o nadszarpnięcie oszczędności czy wzrost cen lotów.

Samolot fot. Pixabay

Od początku czerwca, dzięki platformie Flymble, mamy możliwość kupienia biletu lotniczego na raty. Usługę stworzyli w 2016 roku dwaj studenci Uniwersytetu Technologicznego w Delft, Vincent Hus i Henry Wynaendts. 

Flymble: jak można kupić bilety na raty?

Flymble działa w oparciu o silnik wyszukiwarki Kiwi.com, co daje użytkownikom dostęp do lotów najpopularniejszych przewoźników i nawet najbardziej egzotycznych tras. W wyszukiwarce serwisu wystarczy znaleźć wymarzony lot i następnie dostosować plan spłat do indywidualnych możliwości.

Wysokość miesięcznych rat będzie dostosowana do indywidualnych możliwości finansowych klienta. W trakcie rezerwacji są więc prezentowane opcje z realnymi dla naszej kieszeni kosztami miesięcznymi. Koszt lotów można rozłożyć na 3 do 36 rat – w zależności od wybranej opcji spłat, na stronie wyświetlona zostanie miesięczna wysokość raty.

- Po przejściu do transakcji zostanie sprawdzona zdolność kredytowa użytkownika, a po pomyślnej weryfikacji, nastąpi zakup biletów, które trafią na skrzynkę mailową kupującego. Transakcja obsługiwana jest przez PayU, co gwarantuje bezpieczeństwo, przejrzystość i szybkość procesu - podano w informacji prasowej Flymble.

Możliwość rozłożenia kosztów lotu na raty przysługuje osobom powyżej 18 roku życia, które chcą dokonać zakupu biletów w cenie od 300 do 20 000 złotych. 

Chorwacja za 25 zł, Korfu za 30 zł?

Dzięki nowej usłudze  bilety z Warszawy do Splitu w Chorwacji można kupić już za 25 zł miesięcznie, z Gdańska na Korfu – już za 30 zł na miesiąc, a z Krakowa na Wyspy Kanaryjskie – za 40 zł. Rozłożenie płatności na raty dostosowane do indywidualnych możliwości ułatwi użytkownikom decyzję o zakupie, pokazując realne dla ich kieszeni koszty miesięczne. 

Flymble umożliwia także utrzymanie ceny biletu, bez obawy przed jej zmianą w przypadku zakupu w późniejszym terminie. To właśnie taka sytuacja była inspiracją dla założycieli Flymble do stworzenia platformy. Zanim Vincent Hus i Henry Wynaendts – ówcześnie 21-letni studenci Uniwersytetu Technologicznego w Delft – uzbierali pieniądze na loty do Azji, ich cena wzrosła o niemal jedną trzecią. Stworzona przez nich usługa jest na to odpowiedzią i pozwala kupić bilet, a jego koszt opłacić później.

___

RadioZET.pl/NC

Oceń