Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Emirates szuka pracowników w Polsce. Rekrutacja jeszcze w tym miesiącu

23.04.2018 09:51

Linia lotnicza Emirates, uznawana za najbardziej luksusową na świecie, szuka członków załogi pokładowej. Przewoźnik zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie rekrutacyjne do Warszawy. Warto się pospieszyć, bo rekrutacja odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. 

Samolot Emirates fot. Flickr

Już na początku roku w mediach społecznościowych pojawiło się ogłoszenie o pracę od linii Emirates. Tym razem przewoźnik organizuje rekrutację w warszawskim hotelu Novotel Warszawa Airport. Dni Otwarte będą przeprowadzane w całości w języku angielskim. 

Praca w Emirates: wymagania od kandydatów

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone 21 lat oraz minimum 160 cm wzrostu. Konieczna jest również ukończona szkoła średnia, biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz roczne doświadczenie w obsłudze klienta. Niezwykle istotne jest też pozytywne nastawienie i sprawność fizyczna.

Kandydaci w czasie spotkania rekrutacyjnego będą musieli rozwiązać test językowy oraz odbyć rozmowę w j. angielskim podczas zadań grupowych. Przyszli pracownicy powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły. Wcześniejsza rejestracja on-line nie jest wymagana

Pełny pakiet pracowniczy, zakwaterowanie i zniżki na bilety

Emirates podaje, że jego personel otrzymuje pełny pakiet pracowniczy z wieloma darmowymi świadczeniami, m.in. zakwaterowaniem w hotelu o wysokim standardzie w Dubaju, dojazd do miejsca pracy, ubezpieczenie oraz zniżki w centrach handlowych i rekreacyjnych w Dubaju. Oprócz tego pracownicy luksusowego przewoźnika otrzymują także ulgi na bilety dla siebie oraz swoich rodzin. 

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się 28 kwietnia (od godz. 9.00) w hotelu Novotel Warszawa Airport. Dodatkowe informacje na temat rekrutacji można na stronie internetowej Emirates.

Źródło: rp.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń