Kłopotliwi pasażerowie linii Ryanair. „Dzwoneczek” i „Bob Budowniczy” wyrzuceni z samolotu

20.08.2018 10:44

Lot z Londynu do Krakowa został opóźniony z powodu dwóch kłopotliwych pasażerów. Mężczyźni przebrani za postaci z bajek nie słuchali poleceń obsługi i musieli zostać wyprowadzeni przez policję z samolotu linii Ryanair. 

Samolot Ryanair fot. Pixabay

Do niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu linii Ryanair lecącego z lotniska Stansted w Londynie do stolicy Małopolski. Lokalne media informują, że problemów obsłudze przysporzyli mężczyźni przebrani za znane postacie z bajek.

"Dzwoneczek i Bob Budowniczy" wyrzuceni z samolotu

Według relacji świadków "przebrani" pasażerowie nie chcieli się uspokoić przed startem samolotu. Jak czytamy na stronie "Wprost", mężczyzna w stroju "Dzwoneczka", który miał być pijany, groził innym osobom na pokładzie. W związku z jego zachowaniem załoga samolotu zdecydowała się wezwać do pomocy uzbrojonych funkcjonariuszy. Zarówno „Dzwoneczek”, jak i towarzyszący mu "Bob Budowniczy", zostali wyprowadzeni z samolotu. 

W sprawie tego nietypowego zdarzenia wypowiedział się już rzecznik Ryanaira: - Nie będziemy tolerować niesfornych zachowań i przeszkadzania. Bezpieczeństwo i komfort naszych naszych klientów oraz załogi jest naszym priorytetem. Mężczyźni zostali pouczeni i zarezerwowali bilety na kolejny lot do Krakowa.

Przeczytaj także:

• Nie chciał słuchać obsługi samolotu. Skończył podróż w kajdankach i z mandatem

Awantura i bójka pasażerów w samolocie. Poszło o... piwo [WIDEO]

Źródło: wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi