Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Koszmarny lot Ryanaira. "Pijani pasażerowie zachowywali się jak zwierzęta"

10.07.2019 12:02

Pasażerowie samolotu linii Ryanair, lecącego z Manchesteru do Chorwacji, z pewnością na długo zapamiętają ten lot. Na pokładzie znajdowała się grupa kilkudziesięciu pijanych anglików, którzy przez 3,5 godziny podróży zupełnie ignorowali zalecenia załogi. - Czułam się jak ze zwierzętami w ZOO. To było po prostu piekło – relacjonowała jedna z pasażerek, 24-letnia Aneta Zukow.

Pokład Ryanaira fot. Shutterstock

24-letnia Aneta Zukow wybrała się wraz ze swoim chłopakiem na wakacje do Zadaru w Chorwacji. Nie spodziewała się, że na pokładzie samolotu spotka grupę kilkudziesięciu imprezowiczów, lecących na festiwal muzyczny Hard Island.  – Przez cały 3,5-godzinny lot musieliśmy wysłuchiwać pijackich krzyków - opowiadała.

Grupa pijanych pasażerów w samolocie Ryanaira

Z relacji Anety Zukow wynika, że większość pasażerów była pod znaczącym wpływem alkoholu. – Byliśmy w szoku. Czułam się jak ze zwierzętami w ZOO. To było piekło na ziemi, najgorszy lot w moim życiu. Ich zachowanie było całkowicie odpychające  - relacjonowała 24-latka. Pasażerka dodała, że personel pokładowy, pomimo wielu starań, nie był w stanie zapanować nad grupą pijanych mężczyzn.  Załoga groziła, że wyrzuci ich z samolotu kilka razy - dodała. 

Ze względu na stan części pasażerów, załoga wprowadziła całkowity zakaz sprzedaży alkoholu. – Niewiele to jednak pomogło, ponieważ większość mężczyzn była już bardzo pijana - wyjaśniła Aneta Zukow. Tuż po wylądowaniu pasażerowie nie mogli od razu opuścić samolotu. Wszyscy musieli czekać na policję, która aresztowała trzy osoby. 

Para zastanawiała się, dlaczego pasażerom pozwolono wejść do samolotu, skoro już na lotnisko w Manchesterze widać było, że są pod wpływem alkoholu. - Mieli problem z umieszczeniem walizek w odpowiednich miejscach. Co więcej, lot był opóźniony o godzinę, bo pijani pasażerowie przekrzykiwali załogę próbującą wyjaśnić zasady ewakuacji - podsumowała para. 

Źródło: Daily Mail, Wprost

___

RadioZET.pl/NC

Oceń