Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kupujesz jeden bilet, latasz, ile chcesz. Ruszyła wakacyjna promocja

10.05.2018 10:42

Norweski przewoźnik Widerøe po raz kolejny oferuje wakacyjne bilety lotnicze „all you can fly”. Dzięki tej promocji za bilet płacimy tylko raz, a możemy do woli latać na trasach oferowanych przez linię.

Samolot fot. Fotolia

Promocja linii Widerøe jest cykliczną akcją, która co roku cieszy się ogromną popularnością. To doskonała okazja dla wszystkich tych, którzy chcieliby dokładnie zwiedzić Norwegię w krótkim czasie.

„All you can fly” — jeden bilet, nielimitowane loty

Do wyboru są trzy rodzaje biletów — obejmujące strefy północną, środkową lub południową. Najtańszy bilet dotyczy jednej strefy i kosztuje 370 euro (około 1580 złotych). Za dwie strefy trzeba zapłacić 440 euro (około 1880 złotych). Bilet na loty po całej Norwegii kosztuje 500 euro (około 2140 złotych).

Wideroe ticket fot. www.wideroe.no

Promocyjny bilet jest ważny przed 2 tygodnie w dowolnym okresie pomiędzy 1 lipca a 31 sierpnia. Warto pamiętać, że liczba lotów jest nielimitowana, ale tę samą trasę można pokonać maksymalnie cztery razy. 

Osoby, które chciałyby przedłużyć bilet o tydzień, muszą dopłacić 220 euro (około 940 złotych). Biletów nie można zwrócić, nie da się też zmienić rezerwacji ich na inną osobę. 

Widerøe to norweska linia lotnicza oferująca przeloty na 42 lotniskach w całej Norwegii. To największa linia regionalna w całej Skandynawii. 

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń