Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

LOT uruchamia nowe połączenie. Polecimy do Tel Awiwu

12.07.2018 10:49

PLL LOT ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia z Krakowa do Tel Awiwu w Izraelu. Pierwszy samolot na tej trasie wystartuje 25 lutego 2019 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Tel Awiw fot. Pixabay

Nowe połączenia od LOT to odpowiedź na rosnącą popularność Izraela wśród polskich turystów. Od przyszłego roku mieszkańcy południowej Polski będą mieli okazję skorzystać z bezpośrednio do Izraela 

LOT: z Krakowa do Izraela

Nowe połączenia z Krakowa do Tel Awiwu będą realizowane od 25 lutego 20189 roku dwa razy w tygodniu. Rozkład lotów będzie się różnił w poszczególnych tygodniach. Do Izraela pasażerowie będą mogli polecieć w każdy wtorek oraz w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z kolei z Tel Awiwu do Krakowa samoloty LOT wystartują w poniedziałki oraz we wtorki lub środy. Wszystkie rejsy mają być docelowo obsługiwane  maszynami Boeing 737 MAX 8.

Jak informują przedstawiciele LOT, bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży.

Tel Awiw fot. Shutterstock

LOT podkreśla, że konsekwentnie rozwija siatkę połączeń regionalnych. Pasażerowie mogą dziś latać do Tel Awiwu z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina i Rzeszowa. Polskie linie lotnicze mają dziś w swojej rozkładowej ofercie 102 połączenia.

Przeczytaj także: 

• LOT uruchomi nowe wygodne połączenie do Londynu. To setne połączenie przewoźnika

• Kolejna nowość od LOT-u. Polecimy do Turynu

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi