Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

LOT uruchamia nowe połączenie. Polecimy do Tel Awiwu

12.07.2018 10:49

PLL LOT ogłosił uruchomienie bezpośredniego połączenia z Krakowa do Tel Awiwu w Izraelu. Pierwszy samolot na tej trasie wystartuje 25 lutego 2019 roku. Bilety są już dostępne w sprzedaży.

Tel Awiw fot. Pixabay

Nowe połączenia od LOT to odpowiedź na rosnącą popularność Izraela wśród polskich turystów. Od przyszłego roku mieszkańcy południowej Polski będą mieli okazję skorzystać z bezpośrednio do Izraela 

LOT: z Krakowa do Izraela

Nowe połączenia z Krakowa do Tel Awiwu będą realizowane od 25 lutego 20189 roku dwa razy w tygodniu. Rozkład lotów będzie się różnił w poszczególnych tygodniach. Do Izraela pasażerowie będą mogli polecieć w każdy wtorek oraz w środę lub czwartek (w zależności od tygodnia). Z kolei z Tel Awiwu do Krakowa samoloty LOT wystartują w poniedziałki oraz we wtorki lub środy. Wszystkie rejsy mają być docelowo obsługiwane  maszynami Boeing 737 MAX 8.

Jak informują przedstawiciele LOT, bilety na nowe połączenie są już w sprzedaży.

Tel Awiw fot. Shutterstock

LOT podkreśla, że konsekwentnie rozwija siatkę połączeń regionalnych. Pasażerowie mogą dziś latać do Tel Awiwu z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Lublina i Rzeszowa. Polskie linie lotnicze mają dziś w swojej rozkładowej ofercie 102 połączenia.

Przeczytaj także: 

• LOT uruchomi nowe wygodne połączenie do Londynu. To setne połączenie przewoźnika

• Kolejna nowość od LOT-u. Polecimy do Turynu

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi