Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Lot był opóźniony. Pilot zamówił na pokład pizzę dla pasażerów

07.03.2019 10:54
xxx zet

Na pasażerów opóźnionego lotu linii Air Canada czekała miła niespodzianka. Pilot samolotu zamówił pasażerom pizzę na pokład. 

Pokład fot. Shutterstock

Samolot linii Air Canada leciał z Toronto w kierunku Halifax w Kanadzie. Niestety zła pogoda uniemożliwiła lądowanie na docelowym porcie lotniczym. Maszyna została przekierowana na pobliskie lotnisko Frederiction, gdzie pasażerowie utknęli na kilka godzin w samolocie. Pilot, aby nieco załagodzić sytuację, postanowił zamówić dla pasażerów pizze. 

Pilot zamówił 23 pizze dla podróżnych

Jofee Larivee, kierownika jednego z pobliskich lokali Mingler's, zaskoczył telefon od samego pilota. Kapitan samolotu złożył zamówienie na 23 pizze z serem i pepperoni z dowozem do samolotu. Sami pracownicy przyznali, że było to jedno z najbardziej nietypowych zamówień, jakie otrzymali. 

Pizza została dostarczona na pokład samolotu w ciągu godziny. Zamówienie zostało wysłane za pośrednictwem serwisu kurierskiego. Dostawcy nie wpuszczono jednak na pokład - pudełka z pizzą zostały przekazane obsłudze przy drzwiach. 

W sieci już krąży fotografia zrobiona chwilę potem przez jednego z pasażerów lotu, pokazująca jak stewardessa rozdaje je już na pokładzie samolotu.

Źródło: cnn.com

___

Oceń