Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Luksusowa posiadłość we Francji za 56 zł? Zaskakująca oferta sprzedaży

10.04.2019 12:30

Zaledwie 56 złotych wpisowego wystarczy, by wziął udział w konkursie, w którym główną wygraną jest luksusowa posiadłość La Guériniere na południu Francji. Małżeństwo w ten nietypowy sposób postanowiło sprzedać dom wyceniany na 1,5 miliona euro. Do "walki" o posiadłość przystąpiło już ponad 1500 osób z całego świata.

Dom we Francji na sprzedaż fot. YouTube/screen

Luksusowa, XIX-wieczna posiadłość La Guériniere znajduje się w Cénac et St-Julien, na południu Francji. Na powierzchni 7 hektarów znajdziemy zabytkowy dom (450 m2), basen, staw oraz przepiękną okolicę. A to wszystko za jedyne 13 euro. 

Wpłać 56 zł, wygraj luksusowy dom we Francji

Właścicielem nieruchomości jest para Francuzów, Brigitte i Christophe Demassougne. Małżonkowie wkrótce mają zamiar przejść na emeryturę, dlatego postanowili sprzedać swoją posiadłość. I to w bardzo nietypowy sposób. Zorganizowali konkurs, w którym główną wygraną jest siedmiohektarowa posiadłość.

Jakie są warunki konkursu? Wystarczy zapłacić 13 euro w ramach „opłaty rejestracyjnej” i odpowiedzieć na dwa proste pytania dotyczące regionu. Następnie (jest to dodatkowy element rywalizacji) trzeba oszacować wartość trzech zaprezentowanych obiektów (biżuteria, obuwie). Każda z odpowiedzi jest punktowana. Każdy uczestnik może się zarejestrować tyle razy, ile chce, za każdym razem trzeba jednak uiszczać wpisowe. 

Konkurs wystartował 1 kwietnia i zakończy się 1 grudnia 2019 roku. Obecni właściciele za cel postawili sobie sprzedaż przynajmniej 150 tysięcy biletów w loterii. Jeśli nie zostanie on osiągnięty, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do przedłużenia konkursu do 1 maja 2020 roku.

Do tej pory do "walki" o posiadłość przystąpiło już ponad 1500 osób z całego świata. Szacowana wartość nieruchomości to 1,5 miliona euro.

Przeczytaj także:

Luksusowy dom za jeden list i 25 dolarów? Zaskakująca oferta kanadyjskiej pisarki

Włoskie miasto wystawione na sprzedaż. Burmistrz sprzedaje je "w kawałkach" 

Źródło: TVN24, Fakt

___

RadioZET.pl/NC

Oceń