Mężczyzna wskoczył na skrzydło samolotu tuż przed startem. Jest nagranie z pokładu

22.07.2019 10:20

Na lotnisku Lagos w Nigerii mężczyzna wdrapał się na skrzydło samolotu tuż przed startem. Na pokładzie maszyny wybuchła panika. W sieci pojawiło się nagranie z tego szokującego incydentu. 

Mężczyzna na skrzydle samolotu fot. YouTube/screen

Do incydentu doszło na terenie międzynarodowego lotniska Murtala Muhammed w Lagos. Samolot linii Azman Air był już gotowy do startu. Nagle na skrzydło maszyny zaczął się wdrapywać mężczyzna. 

Nigeria: mężczyzna wspiął się na kadłub samolotu

Na pokładzie samolotu wybuchła panika. Mężczyzna po tym, jak wskoczył na skrzydło samolotu, próbował dostać się na pokład. Według linii lotniczej, pilot wysłał sygnał do obsługi naziemnej z prośbą o interwencję.

Nagranie zrobione przez pasażera na pokładzie samolotu pokazuje mężczyznę poruszającego się po skrzydle oraz przestrasznych pasażerów wzywających załogę do otwarcia drzwi wyjściowych.

Mężczyzna został aresztowany i przesłuchany, jak podały w oświadczeniu władze lotniska w Nigerii. Nie zdradził, jak udało mu się przedostać na strzeżoną płytę lotniska. Sam lot nie został opóźniony, ale załoga i pasażerowie musieli wysiąść i zostali ponownie poddani kontroli bezpieczeństwa przed wylotem. 

ZOBACZ TAKŻE:

Awaryjne lądowanie samolotu w Tel Awiwie. W maszynie pękła opona

Nie pozwolili mu wyjść, więc...wskoczył na skrzydło samolotu. Polak "bohaterem" internetu [WIDEO]

Źródło: fakt.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń