Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Miło cię poznać” wypowiedziane przez mieszkańców różnych krajów! Filmik podbija serca internautów

05.03.2018 11:25

Nagranie pokazuje, jak mieszkańcy kilkudziesięciu różnych narodowości mówią „miło cię poznać”, oczywiście w języku polskim. Te proste, wydawać by się mogło, słowa wywołują uśmiech na twarzy niejednej osoby. A sam filmik skradł już serca wielu internautów.

"Miło cię poznać" fot. YouTube/screen

Na pomysł stworzenia takiego nagrania wpadł Piotr — z zamiłowania podróżnik, który odwiedził wiele europejskich oraz azjatyckich państw. Część relacji ze swoich wypraw umieścił w serwisie YouTube. Ostatnia jego podróż pochodzi z Australii. To właśnie tam mężczyzna wpadł na ciekawy pomysł... Poprosił nowo poznane osoby — mieszkańców różnych krajów — o powiedzenie czegoś w języku polskim. Padło na „nice to meet you” wypowiedziane w naszym ojczystym języku.

Miło cię poznać/Nice to meet you — nagranie

W opublikowanym filmiku słowa „Miło cię poznać” mówią mieszkańcy m.in. takich państw jak: Korea Południowa, Francja, Japonia, Maroko, Singapur, Anglia, Indie, Finlandia, Kanada, Meksyk, Tajwan, Stany Zjednoczone, Włochy, Holandia, Indonezja oraz Argentyna. Efekt? Naprawdę niesamowity. Po wysłuchaniu tych słów powtarzanych w nagraniu kilkadziesiąt razy naprawdę robi się miło.

Zatem... Miłego słuchania!

___

RadioZET.pl/NC

Oceń