Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Na tej platformie poczujesz się jakbyś spadał! Niesamowita atrakcja dla odważnych

12.01.2018 15:12

Na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykłe okno z panoramicznym widokiem na Chicago. Nic bardziej mylnego! Tylko najodważniejsi korzystają z tej atrakcji. 

Na tej platformie poczujesz się jakbyś spadał! Niesamowita atrakcja dla odważnych fot. Flickr

To miejsce dla wielbicieli mocnych wrażeń. Niezwykła platforma widokowa „Tilt” znajduje się na 94. piętrze wieżowca John Hancock Center w Chicago. Dzięki temu możemy podziwiać panoramę miasta z wysokości niemal 300 metrów! Jednak nie sama wysokość decyduje o niezwykłości tej atrakcji.

Cała zabawa rozpoczyna się w momencie, kiedy podchodzimy do okna, chwytamy poręczy, a okna… przesuwają się do przodu. Czujemy się tak, jakbyśmy spadali w dół z wysokiego wieżowca! Po chwili grozy pozostaje tylko cieszyć się niesamowitym widokiem miasta.

Platforma widokowa Chicago nocą wygląda jeszcze bardziej imponująco.  fot. Flickr

Skorzystanie z ruchomej platformy widokowej „Tilt” kosztuje 5 dolarów plus bilet wstępu do budynku John Hancock Center, czyli w sumie około 12 dolarów.

Ta niezwykła atrakcja jest dziełem firmy Montparnasse 56 Group, która zarządza również tarasami widokowymi w Paryżu (Wieża Montparnasse) oraz na wieży telewizyjnej w Berlinie (Berliner Fersehturm).

Zagłosuj

Czy chciałbyś skorzystać z ruchomej platformy widokowej "Tilt"?

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi