Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

"Najazd" turystów na Bieszczady. Zdjęcie oblężonych gór obiegło sieć

16.10.2018 11:19

Piękna, słoneczna pogoda w ostatni weekend, przyciągnęła w Bieszczady sporą liczbę turystów. Niezwykły krajobraz polskich gór zakłócił... sznur samochodów. 

Bieszczady - samochody fot. Facebook/Paweł Goraj

Piękna jak na październik pogoda zachęciła turystów do wypraw w góry. Na jednym ze szlaków w Bieszczadach można było zaobserwować dość niecodzienny widok... ciąg zaparkowanych samochodów. Widok "górskiego parkingu" uwiecznił na zdjęciu jeden z turystów.

Wyprawa w góry... samochodem

Okazuje się, że wielu turystów zamiast wybrać się na szlak pieszo, postanowili dojechać tam autem. Widok zaparkowanych samochodów z jednej strony rozbawił, z drugiej zdenerwował autora zdjęcia. 

Pod zdjęciem wrzuconym na profilu na Facebooku pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedni żartobliwie komentują sytuację przestawioną na fotografii, inni nie kryją zdenerwowania.

"Pomijając autostonkę widok przepiękny", " Smutne, jakby się dało,to by na sam szczyt chcieli wjechać", "Samochodoza", "Jakiś koszmar", "Masakra", Ciekawe, ile śmieci po nich zostanie". 

Trzeba przyznać, że krajobraz Bieszczad (kojarzących się z naturą, pięknem, spokojem) zakłócony "samochodowym najazdem" wydaje się naprawdę przygnębiający. 

Przeczytaj także:

• Wyruszyli w Tatry… w adidasach. Zdjęcie wywołało lawinę komentarzy

• Polscy turyści wybrali się w góry w klapkach. Konieczna była interwencja ratowników

___

RadioZET.pl/NC

Oceń