Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Najbardziej luksusowy hotel świata 2017 roku. Tutaj poczujesz się jak w raju!

02.01.2018 14:00

Pływające bary, ekskluzywne wille i rajskie widoki. Nie bez powodu Jumeirah Vittaveli został uznany za najlepszy luksusowy obiekt roku. To hotel wyjątkowy pod każdym względem. 

Najbardziej luksusowy hotel świata 2017 roku. Tutaj poczujesz się jak w raju! fot. Flickr

Ten prestiżowy tytuł został przyznany w ramach konkursu World Luxury Hotel Awards 2017 na podstawie głosów 300 tys. podróżnych. Pięciogwiazdkowy Jumeirah Vittaveli położony jest na rajskich Malediwach, około 20 min od lotniska w Male. Na wysepkę można się dostać wyłącznie drogą morską – luksusowym katamaranem.

Jumeirah Vittaveli fot. Flickr

Jumeirah Vittaveli obejmuje 89 ekskluzywnych willi – część z nich to rajskie domki na wodzie! Każda z willi posiada prywatny basen i bezpośredni dostęp do plaży lub laguny. Wśród dostępnych apartamentów zachwyca m.in. Rezydencja Królewska z 3 sypialniami i dwoma basenami.

Obiekt szczyci się także restauracjami na świeżym powietrzu (z fantastyczną kuchnią!), pływającym barem oraz spa, w którym używa się kosmetyków na bazie oleju kokosowego.

Jumeirah Vittaveli fot. Flickr

Ogromnym atutem Jumeirah Vittaveli są widoki – hotel otaczają ciepłe, turkusowe wody Oceanu Indyjskiego. To miejsce chętnie wybierają nowożeńcy na swoją podróż poślubną.

Za luksus trzeba jednak zapłacić, i to dużo. Tydzień pobytu (w styczniu) w jednej z willi kosztuje prawie 20 tysięcy złotych od osoby! Do tego trzeba doliczyć koszt przelotu – prawie 3,5 tysięca za osobę. Ale chyba nie powinno nas to dziwić. Jumeirah Vittaveli jest przecież najbardziej luksusowym hotelem na Ziemi.

___

RadioZET.pl/NC

Oceń