Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowy przewoźnik na Lotnisku Chopina. EasyJet poleci do czterech miast

16.08.2018 10:01

EasyJet po dziewięciu latach przerwy powraca do stolicy. Tani brytyjski przewoźnik jesienią poleci z Lotniska Chopina w Warszawie do czterech europejskich miast: Berlina, Bazylei, Genewy i Londynu Gatwick.

EasyJet fot. Pixabay

Informacja o nowych połączeniach od przewoźnika pojawiła się na stronie internetowej EasyJet. Nowe trasy mają wejść do jesiennego rozkładu lotów od końca października.

EasyJet: nowe trasy z Warszawy

Władze brytyjskich linii lotniczych poinformowały, że od 28 października będzie można polecieć do czterech miast w Europie. 

Pierwszy lot do Berlina na lotnisko Tegel (TXL) zaplanowano na 28 października na godz. 19.10 (lądowanie o godz. 20.20). Połączenie będzie oferowane codziennie. Samoloty z Warszawy będą startować następnego dnia około godz. 8 (część lotów o 7.55, inne o 8.10).

Z Warszawy do Genewy EasyJet poleci również 28 października o godz. 10.15 (lądowanie w Szwajcarii o godz. 12.30). Loty będą realizowane w niedziele, poniedziałki, środy i piątki.

Loty do Bazylei (w Szwajcarii) ruszą 28 października o godz. 15.25 (lądowanie o godz. 17.30). Loty zaplanowano na niedziele, wtorki i czwartki. Część połączeń o godz. 9.15 (lądowanie o godz. 11.20).

Pierwszy lot do Londynu Gatwick odbędzie się 31 października o godz. 15.30 (lądowanie o godz. 16.30 czasu lokalnego). Połączenie będzie obsługiwane w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Część lotów wystartuje o godz. 15.50 lub o 11.50. Na stronie internetowej EasyJet można już rezerwować bilety.

Easyjet fot. Pixabay

EasyJet to brytyjskie linie lotnicze, będące trzecim na świecie i drugim z największych europejskich tanich przewoźników. Flota easyJet w lutym 2017 składała się z 238 samolotów Airbus. Z Polski obecnie EasyJet lata z Krakowa i Lublina.

Źródło: businessinsider.com.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi