Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Okropne odkrycie w jedzeniu pokładowym. Pasażer znalazł ząb w swoim posiłku

01.03.2019 09:49

Wiele osób ma wątpliwości co do sposobu przygotowania posiłków na pokładzie samolotu. Zdarza się, że pasażerowie dzielą się w mediach społecznościowych zdjęciami niezbyt dobrze wyglądających posiłków, które zaserwowano im na pokładzie. Tym razem pasażer opublikował na swoim profilu zdjęcie... zęba odnalezionego w jedzeniu. 

Posiłek na pokładzie fot. Shutterstock

Pasażer, Bradley Button, podróżował samolotem linii Singapore Airlines z Melbourne do stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Zamówił od załogi samolotu posiłek, w którym znajdował się ząb.

Pasażer znalazł ząb w posiłku w samolocie

Kiedy mężczyzna rozpoczął jedzenie posiłku, który przyniosła mu załoga singapurskich linii, poczuł coś twardego. Ku zdziwieniu pasażera okazało się, że wśród ryżu znajdował się ludzki ząb. 

"Przez resztę lotu nie czułem się zbyt dobrze. Myśl, że miałem w swoim jedzeniu coś takiego, nie jest zbyt przyjemna" - przyznał pasażer w wywiadzie dla "The Independent". 

Rzecznik prasowy Singapore Airlines powiedział , że bada sprawę i wysłał odnalezionego w posiłku zęba do analizy. Jednocześnie linie przeprosiły mężczyznę za negatywne doświadczenia i niedogodności podczas lotu. Otrzymał też kupon o wartości 75 dolarów, który mógł wykorzystać na zakup bezcłowych produktów na pokładach samolotów Singapore Airlines.

W tym miesiącu inny pasażer na pokładzie Air India w drodze do Bombaju znalazł w swoim śniadaniu karalucha o długości kilku centymetrów.

Źródło: tanie-loty.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń