Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Opóźniony lot z Polski do Wiednia. Powodem rodzinna awantura

19.07.2018 12:31

Miała być rodzinna wyprawa do Wiednia, skończyło się awanturą. Z powodu sprzeczki i szamotaniny dwóch mężczyzn, pilot odmówił wpuszczenia ich na pokład samolotu lecącego do Wiednia.

Samolot fot. Pixabay

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło na lotnisku w Gdańsku. Zaczęło się od sprzeczki, a skończyło szamotaniną i bijatyką. 

Mężczyzn nie wpuszczono na pokład samolotu

Całą sytuacja rozgrywała się przed bramkami, na terminalu. Dwóch mężczyzn w pewnym momencie zaczęło się awanturować, co bardzo szybko przerodziło się w bijatykę. Na zdarzenie zareagowała Służba Ochrony Lotniska, która powiadomiła o tym incydencie Straż Graniczną. O całej sytuacji został poinformowany również kapitan samolotu, który zdecydował o niewpuszczeniu agresywnych mężczyzn na pokład. Jeden z biorących udział w awanturze miał rozbity łuk brwiowy.

Rodzinna awantura na lotnisku

Po wylegitymowaniu okazało się, że sprawcy szamotaniny są rodziną, dlatego straż graniczna odstąpiła od przeprowadzenia służbowych czynności. Mężczyźni dobrowolnie opuścili terminal. Towarzyszący im pozostali członkowie rodziny również zrezygnowali z lotu. W wyniku zdarzenia połączenie z Gdańska do Wiednia miało półgodzinne opóźnienie. 

Przeczytaj także:

• Awantura w samolocie. Jedna z pasażerek wpadła w furię [WIDEO]

Źródło: wp.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń