Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Park of Poland – praca w parku pod Mszczonowem. Ruszyła rekrutacja

25.06.2019 11:42

To ma być największy park wodny w Europie. Park of Poland, który powstaje pod Mszczonowem w okolicach Warszawy, poszukuje łącznie 450 pracowników. Jest to jedna z największych rekrutacji w historii polskich parków rozrywki.

Park wodny fot. Shutterstock

Właśnie ruszyła rekrutacja w związku z planowanym pod koniec 2019 roku kompleksu Park of Poland. Pracę znajdą ratownicy, specjaliści od saun, pracownicy gastronomii i strefy SPA, jak również pracownicy obsługi klienta. 

Park of Poland: jakich pracowników szukają? 

"

- Szukamy łącznie około 450 osób. Nie mam wątpliwości, że nasza rekrutacja jest jedną z największych w historii polskich parków rozrywki. To efekt skali przedsięwzięcia. Chcemy, żeby każdy z gości Suntago Wodny Świat cały czas czuł, że serwis i opieka ze strony naszych pracowników są na najwyższym poziomie - komentuje Małgorzata Karwacka, dyrektor personalny spółki Global Parks Poland. "

Pracę będzie mogło znaleźć między innymi 100 pracowników obsługi klienta, ponad 80 pracowników strefy SPA, ponad 50 kucharzy oraz 20 ratowników. Znajdą się też etaty dla saunamistrzów. Zatrudnienie znajdą też kasjerzy, pracownicy serwisu sprzątającego i pracownicy gastronomii – na terenie obiektu będzie bowiem 6 restauracji i 5 barów oraz docelowo 200 domków letniskowych. Na tym samym serwisie ogłoszeniowym można znaleźć też bardziej egzotyczne oferty. Firma szuka na przykład "Relax & Saunaria Managera" oraz "Ogrodnika - pasjonata palm". Szacowana na 150 mln euro inwestycja ma być otwarta do końca 2019 roku.

Zagłosuj

Wybierasz się do Park of Poland?

Umowa o pracę i bogaty pakiet benefitów

Właściciel parku, firma Global Parks Poland, nie ujawnia szczegółów dotyczących zarobków. Zachęca jednak perspektywą zatrudnienia na podstawie umowy o pracę oraz wieloma benefitami.

"

- Wszyscy pracownicy mogą liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, szkolenia podnoszące kwalifikacje i możliwości awansu w ramach struktury. Pracodawca zaoferuje także pomoc w organizacji transportu na teren parku - podano w komunikacie firmy. "

Jakie dodatkowe korzyści będą mieli zapewnione przyszli pracownicy? Na przykład możliwość korzystania z oferty parku wodnego na preferencyjnych warunkach, ubezpieczenie medyczne, programy pracownicze i rabaty na posiłki serwowane na terenie parku.

Pierwsze oferty pracy są już dostępne w serwisach internetowych. 

Źródło: money.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń