Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pilot samolotu stał się bohaterem mediów. Jego komunikat zaskoczył wszystkich

02.01.2018 12:35

Takiego powitania nikt się nie spodziewał. 24-letni pilot, Jon Emerson, tuż przed startem samolotu podzielił się z wszystkimi niezwykłym wyznaniem. Pasażerowie nagrodzili go brawami. 

Pilot samolotu stał się bohaterem mediów. Jego komunikat zaskoczył wszystkich fot. Screen/Facebook/Lauren M.Gibbs

Wszystko działo na pokładzie samolotu lecącego z Detroit do Oklahomy. Przed jednym z grudniowych lotów pilot Jon Emerson najpierw powitał pasażerów komunikatem związanym ze szczegółami połączenia. Następnie zmienił temat i wspomniał o 23-letniej stewardessie, a zarazem swojej partnerce, Lauren Gibbs.

- To jest szczególny dzień dla mnie i Lauren. Dziś jest nasza rocznica, a Lauren jest jedną z naszych najlepszych stewardess. Chcę, abyśmy pamiętali ten dzień do końca życia. Chcę spędzić z nią resztę moich dni – wyznał Jon Emerson.

Mężczyzna poprosił o rękę swoją partnerkę, a ta powiedziała „tak”. W samolocie rozległy się głośne brawa i okrzyki zachwytu.

Lauren Gibbs w rozmowie z „The Independent" przyznała, że niczego się nie spodziewała, ale dla niej były to idealne oświadczyny. Pozostaje tylko życzyć parze szczęścia i jak najwięcej pięknych chwil w przestworzach.

Źródło: Gazeta.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń