Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Podróż po Tajlandii zupełnie za darmo? Ruszyła rekrutacja na "lokalnego podróżnika"

13.11.2018 11:05

Darmowa podróż, przeloty, zakwaterowanie i odkrywanie Tajlandii w lokalnym stylu. To wszystko czeka na osobę, która zostanie wybrana w rekrutacji na "lokalnego podróżnika".  

Podróż po Tajlandii fot. Shutterstock

DreamJobbing oraz oganizacja Tourism Authority w Tajlandii poszukują osoby gotowej przeżyć wyjątkowe doświadczenie w Tajlandii. Nie będzie to jednak zwyczajne podróżowanie, a wręcz wejście w skórę lokalnego mieszkańca.

Tajlandia: lokalny podróżnik poszukiwany!

Autorzy ogłoszenia o pracę na stanowisko "lokalnego podróżnika" napisali w ogłoszeniu:

– Twoim zadaniem będzie podróżowanie po Tajlandii i doświadczanie życia jak prawdziwy mieszkaniec kraju. A Twoja podróż zamieni się w film dokumentalny emitowany w telewizji – brzmi ogłoszenie.

Nie podano jednak szczegółów, w jakim charakterze podróżnik będzie uczestniczył w tworzeniu filmu. Wiadomo jedynie, że jego premiera odbędzie się na początku 2019 roku w specjalnym programie telewizyjnym.

Nie ma również żadnych limitów dotyczących wieku, narodowości czy zawodu. Idealny kandydat określany jest jednak jako ktoś z duszą pełną przygód, gotową podjąć wyzwanie. 

Na czym będzie polegała ta praca? Wybrany kandydat będzie podróżował po kraju w okresie od stycznia do lutego przez 2-3 tygodnie, a z całej wyprawy powstanie film dokumentalny. Pracodawca pokryje loty do i z Tajlandii, wszystkie wydatki krajowe, bilety wstępów itp. Zapewnione będzie także codzienne kieszonkowe i oczywiście niezapomniane doświadczenie.

Jak aplikować na wymarzone stanowisko?

Zainteresowani powinni wysłać krótki film (maksymalnie 60 sekund), na którym zaprezentują siebie i (jak niemal zawsze w tego typu projektach) wyjaśnią, dlaczego to właśnie oni są idealnymi osobami na lokalnego podróżnika. 

Co ciekawe, nie ma żadnego terminu zakończenia rekrutacji. Kandydaci oceniani są na bieżąco, a rekrutacja będzie trwała do czasu, aż zostanie wybrana właściwa osoba. Chętnych jest wielu, dlatego wszyscy zainteresowani tą ofertą, powinni pospieszyć się ze zgłoszeniami. 

Źródło: onet.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń