Praca marzeń dla wielbicieli luksusu i podróży. Pensja? Nawet 5 tys. zł tygodniowo

13.05.2019 12:41

Brytyjska firma HushHush, która nazywa siebie "Amazonem dla milionerów", ogłosiła nietypową rekrutację. Poszukiwany jest tester luksusowych jachtów. Firma, oprócz "pławienia się" w luksusie i podróży po różnych zakątkach świata, oferuje również ok. 5 tys. złotych tygodniowo.

Jacht fot. Pixabay

Zatrudniona osoba będzie przebywać tydzień na każdym z testowanych jachtów i dokonywać ich oceny, sprawdzając, czy spełniają wszelkie standardy. Jednocześnie będzie miała możliwość zwiedzenia różnych zakątków świata. Brzmi jak praca marzeń.

Tester jachtów: jakie zadania i wymagania?

Aby wziąć udział w rekrutacji, trzeba mieć ukończone 21 lat, mieć ważny paszport i być dyspozycyjnym przez cały rok. Poza tym poszukiwany kandydat ma być rzetelną, pracowitą i dbającą o szczegóły osobą. Co więcej, musi posiadać umiejętność tworzenia wysokiej jakości recenzji. Czy potrzebna jest fachowa wiedza na temat branży jachtowej i żeglarstwa? Pracodawca twierdzi, że doświadczenie "nie będzie konieczne", choć "mile widziane".

Kobieta na jachcie fot. Shutterstock

Jakie obowiązki będą czekać na nowo zatrudnioną osobę? Będzie musiała tak naprawdę mieszkać na jachcie, sprawdzać jego funkcje, jakość i przydatność (m.in. łóżka, prysznice, krany, a nawet gniazdka).

ZOBACZ TAKŻE: Podróże po świecie i 500 tys. zł wynagrodzenia? Trwa rekrutacja na pracę marzeń

Nawet 5 tys. złotych tygodniowo

Po zakończonym kontrakcie - tygodniu na jednym z luksusowych jachtów - gwarantowane jest 1300 dolarów, czyli ok. 5 tysięcy złotych. Pracodawca oferuje do 50 jachtów w ciągu roku. Daje to roczne wynagrodzenie w wysokości 65 tys. dolarów (ok. 250 tys. zł). Dużą zaletą tej pracy jest możliwość zwiedzania różnych zakątków świata, co zachęci z pewnością miłośników podróżowania. Aplikować można na stronie platformy

HushHush.com to brytyjska firma zajmująca się sprzedażą luksusowych produktów od mebli czy samochodów, przez sztukę, biżuterię i zegarki, aż po jachty i nieruchomości.

ZOBACZ TAKŻE: Praca marzeń za 30 tys. zł miesięcznie. Poszukiwany tester luksusowych produktów

RadioZET.pl/NC

Oceń