Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Pracownik lotniska przyłapany na kradzieży. Okradał bagaże podróżnych [WIDEO]

20.09.2018 10:22

Pracownik lotniska otworzył walizkę, sprawdził jej zawartość, a sprzęt schował do kieszeni. Mężczyzna został przyłapany na kradzieży i nagrany przez jednego z pasażerów. Wideo trafiło do sieci.

Walizki fot. Shutterstock

Do kradzieży doszło na lotnisku hiszpańskiej Ibizy. Świadek zdarzenia, jeden z pasażerów czekających na odbiór walizki, od razu zgłosił sprawę na policję. Złodziej, który rozpoczął pracę na lotnisku zaledwie trzy dni wcześniej, czeka na rozprawę przed sądem.

Pracownik lotniska okradł walizkę podróżną [WIDEO]

Przyłapany na kradzieży mężczyzna, który rozpoczął pracę na lotnisku zaledwie trzy dni wcześniej, czeka obecnie na rozprawę przed sądem.

- Przyznał się do kradzieży. Policjanci zmusili go też, by osobiście oddał skradziony przedmiot właścicielowi - podaje "Daily Mail".

Ofiara kradzieży była w szoku, gdy pracownik lotniska wręczył jej zakupiony kilka dni wcześniej głośnik. Urządzenie miało być prezentem dla jej syna.

Lotnisko na Ibizie słynie z kontrowersyjnych nagrań. Ubiegłego lata głośno było o pracowniku portu, którego nagrano podczas przerzucania bagaży... w wyjątkowo "niedelikatny" sposób. 

Przeczytaj także:

Polski pilot aresztowany za kradzież

• Pilot samolotu wyprowadzony w kajdankach. Pasażerowie byli zdezorientowani

Źródło: o2.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń