Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ryanair Sun zmienia nazwę na Buzz. Na samolocie pojawi się ciekawy wizerunek [FOTO]

14.03.2019 20:33
xxx zet

Ryanair Sun zmieni od jesieni nazwę na Buzz oraz zyska nowy branding floty. W nowym malowaniu obecne będą biało-żółte barwy. Na ogonie samolotu pojawi się wizerunek pszczoły.

Ryanair Sun zmienia nazwę na Buzz. Na samolocie pojawi się ciekawy wizerunek [FOTO] fot. East News/Mariusz Grzelak
Zagłosuj

Lubisz latać samolotem?

Ryanair Sun latem 2018 roku rozpoczął loty czarterowe dla największych biur podróży w Polsce. W tym celu linia wykorzystywała pięć samolotów typu Boeing 737-800. Od sezonu zima 2018/2019, wykonujemy również połączenia regularne w formule wet-lease dla Ryanaira.

Obecnie Ryanair Sun dysponuje flotą 17 samolotów, a latem liczba ta wzrośnie do 25.

Ryanair Sun zmienia nazwę na Buzz

Buzz będzie obsługiwał zarówno loty regularne dla Ryanaira, jak i czarterowe dla polskich biur podróży. Wraz ze zmianą nazwy, jesienią tego roku ruszy nowa strona internetowa oraz aplikacja Buzz. Pasażerowie będą mogli dokonywać rezerwacji lotów na trasach oferowanych w ramach siatki połączeń Ryanaira, w tym na trasach obsługiwanych przez Buzz.

Buzz to jedna z czterech linii lotniczych wchodzących w skład grupy Ryanair Holdings Plc, obok głównej linii Ryanair DAC, austriackich linii lotniczych Laudamotion i brytyjskiego Ryanair UK.

- Buzz należy do grupy Ryanair od 2003 roku, kiedy to Ryanair kupił ją od KLM (holenderskich linii lotniczych- red.) - powiedział prezes Ryanair Sun Michał Kaczmarzyk. 

RadioZET.pl/PAP/DG 

Oceń