Teraz gramy

Stewardesa ujawnia najgorsze nawyki pasażerów. Pokazuje to na zdjęciach

04.01.2019 14:37

"Traktują samoloty jak swoją własność" - była stewardesa ujawnia za pomocą zdjęć, jak bardzo szokujące i okropne nawyki mają pasażerowie na pokładach samolotów oraz lotniskach.  

Stewardesa ujawnia najgorsze nawyki pasażerów. Pokazuje to na zdjęciach fot. Instagram/passengershaming

O tym, że na pokładach samolotów często dochodzi do absurdalnych sytuacji, słyszeliśmy wielokrotnie. Była stewardesa założyła na Instagramie konto "Passenger Shaming", na którym (za pomocą zdjęć) udowadnia, jak niewłaściwie, wręcz szokująco potrafią zachowywać się pasażerowie na pokładzie oraz lotniskach. 

To najgorsze zachowania pasażerów na pokładzie

Shawn Kathleen ze Stanów Zjednoczonych przez lata pracowała jako stewardesa. W pewnym momencie postanowiła pokazać wszystkim, jak wygląda jej praca i z czym musi się mierzyć na co dzień. Jak się okazuje, największym i najczęstszym problemem byli dla niej niekulturalni pasażerowie i ich bardzo "niestosowne" nawyki.

Obcinanie paznokci, zakładanie stóp na fotel, resztki jedzenia w różnych miejscach czy podróżni przebierający się na oczach innych osób – to wszystko można zobaczyć na zdjęciach, publikowanych na koncie "Passenger Shaming". Profil śledzi już ponad 700 tys. osób. Większość osób przyciąga z pewnością ciekawość, bo czasami bardzo trudno uwierzyć w to, co można zobaczyć na zdjęciach. Materiały podsyłane są Shawn Kathleen anonimowo przez pasażerów i stewardesy z całego świata. Obecnie na profilu jest już ponad 900 postów, a liczba ta regularnie się powiększa.

- Nie wierzę w żadne tłumaczenia pasażerów. To tylko zwykłe wymówki i usprawiedliwianie swoich zwierzęcych zachowań - powiedziała była stewardesa podczas wywiadu dla programu śniadaniowego "Sunrise". Dodała również, że ludzie myślą, że jeśli zapłacili za lot, to upoważnia ich do traktowania samolotu jako własności.

Źródło: The Sun, Wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń