Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak "rzucają" naszymi bagażami na lotnisku. Skandaliczne nagranie obiegło sieć [WIDEO]

04.10.2018 10:21

Wielu podróżnych zastanawia się, co dzieje się z walizkami od momentu odprawy, po lądowanie i ich odbiór z lotniskowej taśmy. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie z Hongkongu, które pokazuje, jak pracownicy portu lotniczego traktują bagaże. To niczym "rzut walizką" na lotnisku.

Tak "rzucają" naszymi bagażami na lotnisku. Skandaliczne nagranie obiegło sieć [WIDEO] fot. Facebook/Marcela Fernanda Solis Walker

Wideo z lotniska w Hongkongu udostępniła na Facebooku i YouTube jedna z pasażerek, Marcela Walker. Kobieta, podczas wysiadania z samolotu, była świadkiem tego, w jaki sposób "bagażowi" pakują walizki do metalowego wózka, który miał zostać przewieziony do budynku lotniska. Pasażerka postanowiła nagrać skandaliczne zachowanie pracowników i wrzucić je do sieci.

"Rzut bagażem" na lotnisku w Hongkongu [WIDEO]

Nagranie pasażerki w błyskawicznym tempie obiegło sieć - zostało wyświetlone ponad 5 mln razy. Internauci z całego świata nie kryją swojej wściekłości, nazywając incydent "odrażającym", a pracowników "leniami".

– Ewidentnie ci ludzie nie są zadowoleni ze swojej pracy, mam nadzieję, że wkrótce ją stracą – pisze jeden z użytkowników.

– Wstrząsające. Oni wszyscy powinni zostać zwolnieni! – komentuje inna osoba.

Marcela Walker, która nagrała filmik, zapewnia, że nie miała na celu zaszkodzić uwiecznionym na nim mężczyznom, a jedynie ostrzec innych pasażerów przed tym, co czasem dzieje się na lotniskach.

W kwestii filmu wypowiedział się już rzecznik firmy. Podwykonawca zajmujący się transportem bagażu zapewnił, że przedsiębiorstwo "zajęło się sprawą". - Serdecznie przepraszamy pasażerów linii, która jest naszym klientem, za ten incydent - powiedział.

Przeczytaj także:

• Skandaliczne nagranie z lotniska w Manchesterze. Walizki dosłownie "latały w powietrzu" [WIDEO]

• Pracownik lotniska przyłapany na kradzieży. Okradał bagaże podróżnych [WIDEO]

Źródło: fakt.pl

___

RAdioZET.pl

Oceń