Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

To najdroższy pokój hotelowy na świecie. Cena za nocleg może zaskoczyć

06.09.2018 09:11

Ekskluzywne wnętrza, 12 łazienek, prywatna siłownia, stół bilardowy i taras z fantastycznym widokiem - ten pokój jest wyjątkowy pod każdym względem. Za taki luksus trzeba jednak zapłacić i to całkiem sporo. 

 Hotel President Wilson fot. hotelpresidentwilson.com

Najdroższy pokój hotelowy nie znajduje się na Malediwach czy w Dubaju, ale w Genewie. Szwajcarzy stworzyli wyjątkowe miejsce stworzone dla najbardziej wymagających gości. Hotel President Wilson oferuje luksus na najwyższym poziomie... i bardzo wysokiej cenie.

Royla Penthouse Suite za 308 tys. zł za noc

Pięciogwiazdkowy Hotel President Wilson w Genewie ma w swojej ofercie królewski apartament - Royal Penthouse Suite. Pokój zajmuje całe, najwyższe piętro hotelu, a dostać się do niego można prywatną windą. W skład apartamentu wchodzi 12 przepięknych sypialni, 12 łazienek oraz taras otaczający całe piętro. Z kuloodpornych okien apartamentu roztacza się niesamowity widok na Jezioro Genewskie i Mont Blanc.

W pokojach znajduje się m.in. fortepian marki Steinway, stół bilardowy, biblioteka czy prywatne centrum fitness. Przy stole, który znajduje się w jadalni, przewidziano miejsce dla 26 osób. Całość jest utrzymana w klasycznie eleganckim stylu z ekskluzywnym wykończeniem. Te wszystkie atrakcje można mieć za jedyne 82 tys. dolarów za noc, czyli ponad 300 tys. złotych. W tym królewskim apartamencie gościli podobno Bill Clinton, Tony Blair czy król Arabii Saudyjskiej. 

Źródło: wprost.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń