Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Utrudnienia dla pasażerów Ryanaira. Odprawa online niedostępna przez 12 godzin

07.11.2018 12:04

Linia lotnicza Ryanair poinformowała, że strona internetowa oraz aplikacja przewoźnika będą niedostępne od środy do czwartku. Z powodu konieczności aktualizacji systemu odprawa online nie będzie dostępna przez 12 godzin.

Ryanair fot. Pixabay

Przedstawiciele Ryanaira w komunikacie poinformowali, że we wtorek skontaktowali się ze wszystkimi pasażerami - wysyłając e-maile i SMS-y - których podróż przypada na najbliższą środę i czwartek.

Ryanair: strona i aplikacja wyłączone przez 12 godz.

Zarówno strona internetowa, jak i aplikacja przewoźnika będą niedostępne przez 12 godzin, a dokładniej od środy 7 listopada (od godz. 18.00) do czwartku 8 listopada (do godz. 6.00). 

- Pasażerowie zostali poproszeni o dokonanie odprawy online we wtorek 6 listopada, przed aktualizacją systemu. W czasie aktualizacji nie będzie można założyć nowych rezerwacji ani też modyfikować istniejących - poinformowano.

Jedynie 48 godzin na odprawę

Zgodnie z nowym regulaminem tylko pasażerowie, którzy wykupili miejsce w samolocie lub posiadają bilet w taryfie Flexi Plus, mogą się odprawić na swoje loty z 60-dniowym wyprzedzeniem.

Ci, którzy nie wykupili żadnej z powyższych opcji, będą mieli tylko 48 godzin na dokonanie odprawy. Można to zrobić przez internet, ale tylko do dwóch godzin przed odlotem. Na dwie godziny przed rejsem pozostaje tylko możliwość odprawienia na lotnisku - taka usługa kosztuje jednak 264 zł. 

Źródło: tvn24bis.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi