Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

W polskim aquaparku powstanie plaża dla nudystów! Otwarcie już w lipcu

29.03.2018 09:47

Łódzki Aquapark "Fala" chce stworzyć specjalną plażę dla nudystów. Taką decyzję podjęli sami mieszkańcy w internetowym głosowaniu. Otwarcie planowane jest na lipiec tego roku.  

Park wodny "Fala" - Łódź fot. Facebook/ Aquapark FALA

Zanim podjęto decyzję dotyczącą utworzenia specjalnej strefy dla naturystów, przeprowadzono internetowe głosowanie wśród mieszkańców Łodzi. Wyniki ankiety pokazały, że za utworzeniem plaży dla naturystów było 1179 łodzian (72%), a przeciw 465. Głosowanie trwało do 25 marca.

Plaża dla naturystów ma powstać już w lipcu

Nietypowy projekt plaży dla naturystów w łódzkim Aquaparku "Fala" ma powstać w lipcu, przy okazji oddania nowej hali basenowej i nowego basenu zewnętrznego. Jak podaje "Dziennik Łodzki", naturyści oddzieleni będą od pozostałej części parku wodnego nieprzezroczystym płotem, co ma zapewnić komfort pozostałym klientom aquaparku. 

"Przywileje" dla naturystów

Do tej pory naturyści mogli korzystać ze strefy nagości obowiązującej w części saunowej łódzkiego aquaparku. Co więcej, mieli okazję spotykać się dwa razy do roku na tak zwanych "nocach naturystów", na które zjeżdżali się ludzie z całej Polski. 

Źródło: dzienniklodzki.pl

___

RadioZET.pl/NC

Oceń
Tagi