Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Weszła na pokład samolotu bez biletu. Musiała interweniować policja

10.10.2019 15:45

W samolocie linii Delta zatrzymano pasażerkę na gapę. Kobieta dostała się na pokład kobieta bez karty pokładowej. Nikt z pracowników lotniska w Orlando nie wie, w jaki sposób udało się kobiecie przejść przez kontrolę bez niezbędnych dokumentów i biletu. 

Samolot fot. pixabay

Start samolotu linii Delta opóźnił się z powodu ''pasażerki na gapę''. Sprawa wyszła na jaw wtedy, gdy kobiety usiadła na miejscu innego pasażera. Poproszona o okazanie karty pokładowej oświadczyła, że ją wyrzuciła i pomimo próśb załogi, nie chciała opuścić pokładu samolotu...

Wsiadła do samolotu bez biletu

Jak podawali świadkowie tego zdarzenia, kobieta powtarzała, że "nie ruszy się ze swojego miejsca". Załoga podjęła decyzję o wezwaniu na pokład policji. Według raportu oficerowie prosili ją o okazanie karty pokładowej i dowodu tożsamości, ale ''pasażerka'' nie miała przy sobie żadnych dokumentów. Kobieta została wyprowadzona z samolotu przez funkcjonariuszy. 

Pasażerowie pechowego lotu musieli wysiąść z maszyny i przejść jeszcze raz kontrolę bezpieczeństwa. Lot do Atlanty opóźnił się o trzy godziny. Przewoźnik przeprosił pasażerów za opóźnienie spowodowane "koniecznością usuwania z pokładu pasażerki na gapę".

Linie Delta podały w oficjalnym oświadczeniu, że "współpracuje z lokalnymi organami ścigania i z TSA w dochodzeniu, przeprowadzi też własną ocenę wydarzenia". Żaden z podmiotów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pasażerów na lotnisku nie wie, jak udało się dostać do samolotu pasażerce na gapę.

ZOBACZ TAKŻE:

Pasażerka przez pomyłkę otworzyła drzwi ewakuacyjne samolotu. Myślała, że to toaleta

Pijana pasażerka samolotu skazana na więzienie. Obrażała załogę i paliła w toalecie

__

RadioZET.pl/rp.pl/NC

Oceń