Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Wielki skorpion na pokładzie samolotu. Pojawił się tuż nad głowami pasażerów

20.02.2019 11:17

Pasażerowie samolotu byli przerażeni, gdy tuż po wylądowaniu na lotnisku w Indonezji nad swoimi głowami zobaczyli gigantycznego skorpiona - podaje "The Independent".

Skorpion na pokładzie fot. Imstagram/karimtaslim

Do niecodziennego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu należącego do linii Lion Air i lecącego z Pekanbaru w Indonezji. Po wylądowaniu maszyny w stolicy kraju, Dżakarcie, pasażerowie zauważyli, że przy schowku na bagaże znajduje się wielki skorpion. Sytuacja wywołała przerażenie u podróżnych, którzy chcieli jak najszybciej opuścić samolot.

Skorpion w schowku na bagaże

"Pasażera na gapę" odkryto tuż po wylądowaniu, gdy jedna z pasażerek chciała wyjąć bagaż podręczny ze schowka. - Wtedy skorpion pojawił się tuż nad naszymi głowami - powiedział w rozmowie ze "Strait Times" Karim Taslim, który opublikował zdjęcia na Instagramie. Mężczyzna siedział w 19 rzędzie razem z małżeństwem seniorów. - Gdy zobaczyliśmy skorpiona nas naszymi głowami, natychmiast uciekliśmy z naszych foteli - dodał.

Mężczyzna twierdzi, że poprosił personel pokładowy o pomoc w złapaniu skorpiona. Zwierzę miało jednak uciec z powodu opóźnionej reakcji obsługi.

W rozmowie z "Daily Mail" rzecznik Lion Air skomentował opisywane wydarzenie. Stwierdził, że „oficerowie służb naziemnych i technicy natychmiast po opuszczeniu przez pasażerów samolotu, przeprowadzili poszukiwania, ale nie znaleziono żadnych zwierząt na pokładzie".

Źródło: gazeta.pl

___

RadioZEt.pl/NC

Oceń